Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan aki biztosan tudja...

Van olyan aki biztosan tudja vagy nagyon is sejti hogy pontosan mikor és milyen pózban esett teherbe?

Figyelt kérdés
Van közöttetek olyan aki ülőpózban vagy kutyapózban esett teherbe?! Csak mert úgy hallottam hogy az képtelenség..cáfoljatok rá kérlek!
2012. szept. 3. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

nem tudok rácáfolni, de én személy szerint nem hallottam róla, hogy úgy nem lehet. szerintem bárhogy megtörténhet, bár érthetően ülőpózban nehezebben.

nekem valami misszionárius lehetett. legalábbis egyszer szeretkeztünk abban az időben és bizonyos okok miatt nem igazán tudtam mozogni, ezért én csak feküdtem alul.

2012. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Nekem gyógyszerrel érlelik a tüszőimet, így pontosan tudom mikor vagyok termékeny (LH tesztek, ultrahangok...)

2 szex ilyenkor ami esélyes. Mi az elsőt hátulról csináltuk, kutyapózban. ÉS életemben először gyertyáztam utánna 20 percet, majd párnával a popsim alatt feküdtem még egy órát. A következő napon misszionárius póz volt, párnával a popó alatt ért véget, és úgy is maradtam még 2 órát. Egy év után, ekkor estem teherbe. A kettő közül nem tudom melyik volt, de esélyesebb a kutyapózos, mert elszámoltuk, és már meg volt repedve a tüszőm. (Bár volt még egy, de az elvileg már nem reped, mert a kirepedt elkezdi termelni a progit, és az meggátolja a többi tüszőt.

2012. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Második ez biztató!:)
2012. szept. 3. 18:05
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk lovagló pózban jött össze a kislányunk.Szerintem a póz teljesen mindegy,a sperma így is úgy is bejut.
2012. szept. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Második gyermekem: ülő pózban. (Férjem a kanapén, én az ölében) Biztos, mert az volt akkor az egyetlen akciónk...


Amúgy hogy lenne "lehetetlen"? Erős sugárban "távozik a dolog", gravitáció ezt nem tudja megakadályozni. Egészséges párnál akármilyen pózban megfogan egy baba.

2012. szept. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egy babás portálon olvastam hogy nagyon kevés az esélye,pontosan a gravitáció miatt.De ezek szerint mégsem lehetetlen!Aminek én nagyon örülök és egyre bizakodóbb vagyok!
2012. szept. 3. 18:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Az egyik idei kismamaújság kifejezetten ajánlja a kutyapózt. :)
2012. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi abban a honapban egyszer voltunk egyutt. En voltam felul, vagyis ultem a paromon. Joval elotte kivette, nem elvezett belem.

A napokban szuletik a kisfiam:) szoval nem lehetetlen!

41+2 hetes kismama

2012. szept. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Óh gratulálok!
2012. szept. 3. 18:44
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

4.vagyok

Hát ahogy a 8-ast olvasom...Mi is megszakítással védekezünk,a férjem is mindig időben kiszáll,de én is olyan furán érzem magam mondtam is a férjemnek hogy veszek tesztet.

2012. szept. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!