Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik teszt jobb? A teszt...

Melyik teszt jobb? A teszt csík vagy a digitális? Vagy mindegy?!

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A teszt csíkot nem szeretem,digitálisat még nem próbáltam.(de clear blue digitálist nem igazán tartják megbízhatónak)Eddig mindkét terhességemnél olyat vettem amire rá kell pisilni.Egyszer próbáltam a teszt csíkot is,de valahogy nem jött be.
2012. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a digitálisat nem próbáltam, de a tesztcsík, és a "rápisilős" is bejött. (Én mind a kettőt vizeletbe mártva használtam). Amikor nem voltam terhes, negatívat mutatott, amikor baba lett, akkor pozitívat, szóval nálam működtek :)
2012. szept. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom már.. vki isteniti a CB-t valaki pedig azt mondja hogy megbízhatatlan.. én tegnap teszteltem elöször,az elmaradt mensi után MEDI-LAB-bal,de nega lett.. hétvégén tesztelek újra,de nem tudom melyik tesztet vegyem..
2012. szept. 4. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Én csináltam ClearBlue tesztet, de nem a digitálisat. Amikor terhes voltam, pozitívat mutatott (3 napos késésnél csináltam), de egyből csináltam egy másik fajtát is (már nem emlékszem, hogy milyet) és az is pozitív lett. Szóval nekem ugyanannyira jött be, mint bármely másik teszt.
2012. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!