Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a görbe milyen?...

Szerintetek ez a görbe milyen? Nem értek hozzá, kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 4. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
azok a nagy hő ugrások nem szépek :/
2012. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nekem sem tetszenek, de amikor megvan és még utána pár napig lever a víz meg ilyesmi, nem tudom miért, talán azért mert egy egy menses nagyon megvisel. Vagy lehet hogy ennyi volt és ilyen hamar klimaxolni kezdenék?? Van a társaságomban olyan, akinek már 31-éves korában elmúlt a baja, és neki ennyi volt.
2012. szept. 5. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, ugrándozik picit a hőd, nem voltál esetleg picit betegecske?

meg van olyan is, hogy valakinek közvetlen mensesz után van peteérése (mint nekem is volt) és nekem is akkor esett le, mint nálad, és utána ment fel, mint neked is.


de a gép nem húzott be neked semmit.


várj még egy ciklust és azt is csatold majd be és utána meglátjuk, hogy mi a helyzet.

2012. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, rendben, igazából most csinálok először ilyesmit, eddig bíztam a sorsban, de már túl rég óta várunk, úgy érzem, és türelmetlenek vagyunk
2012. szept. 5. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!