Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyugtalan vagyok az nst...

Nyugtalan vagyok az nst eredmény miatt. Jó ez az érték? 116-176 között ugrándozott a görbe, tiszta krisz-krasz az egész. Másnak volt hasonló?

Figyelt kérdés
A másik 2 kismamának mellettem tök nyugis volt a baba , 135-150 közti értékeket produkáltak. Az én babámnak egyik pillanatban egész 120 alá lement aztán hirtelen fel 140-re, majd 170-re aztán megint le, stb.. Máskor neki is olyan 130-140 között volt. Igaz, most szinte egyfolytában mozgott, de engem mégis aggaszt, hogy ilyen szélsőségeket produkál. Utána a vizsgálat után is annyira mocorgott, hogy szinte belémhasított a fájdalom. A doki nem mondott semmit a leletre. Akkor nincs gond? félek hogy ha ennyit ficánkol, betekeri magát a zsinórba. Amúgy meg a vége felé nem le kellene lassulni a mozgásának? Nálam fordítva van. Jövő héten kellene szülnöm, de még semmi jele, fájások 0, félek tulhordom. 39 hetes km.
2011. aug. 31. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
És miért olyan nagy baj ha túlhordod? Én is túlhordtam, 41hetesen szültem. Szerintem nem baj, hogy aktiv volt nst-s, engem mindig azzal piszkáltak, hogy nem akar mozogni, rázták a hasamat meg minden. :p
2011. aug. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, legtöbben azért paráznak, hogy alszik a baba meg úgy kell felrázni, engem meg ez a hegyes-völgyes eredmény idegesít. talán egész terhesség alatt nem mozgott ennyit a babám, mint az elmúlt 1-2-3 hétben, szinte meg sem áll egy percre sem, kinyomkodja magát, a hasam hullámzik. Csak pont ez az, hogy szülés előtt általában belassulnak nem? Szóval nekem ezért fura, mert nemhogy lassul, még aktívabb.
2011. aug. 31. 17:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a szülés előtt belassul szerintem nem jellemző. Van akinek lassul van akinek nem. Nekem sem volt semmi de semmi jele a szülésnek. Előző nap vizsgált meg a doki és tök zárt voltam aztán hajnali 3-kor meg arra ébredtem, hogy meg fog jönni. Aztán rájöttem, hogy hoppá...nem jöhet meg...úristen tuti szülni fogok. :) Aztán elment a nyákdugó is szóval elkezdtem tágulni minden előzetes bejelentés nélkül. :)
2011. aug. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én babám olyannyira aktív volt egy-két nst közben, hogy újra kellett csinálni. Sokszor 180-200 közt mozgott a pulzusa. Ezért is lett előrébb hozva a császár. Persze a babának semmi baja nem volt.


Az alacsony miatt aggódnék csak. De az nem lehet amiatt, hogy ott épp nem tudta úgy érzékelni a gép? Nekem szünetek is voltak, mert elugrott a gép elől... Pedig 4 kilós volt, tehát helye nem nagyon volt elbújni...

Annyi, hogy most is elég mozgékony, 6 hetes kora óta hasról hátra fordul, ha akar. :)

2011. aug. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!