Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet, hogy a tesztem...

Hogy lehet, hogy a tesztem tegnap delutan nagyon halvany pozi volt. Ma reggel meg teljesen nega? Jartatok igy?

Figyelt kérdés
Tegnap del korul csinaltam egy tesztet, amin idon belul megjelent egy nagyon-nagyon halvany rozsaszin csik. Arra gondoltam, hogy ha ma reggel csinalok egy masikat, akkor az jobban fog latszani....de nem!!! Negativ lett. Ugyanazzal a markaju teszttel csinaltam. :-(
2009. júl. 28. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

én csinálnék mindennap egyet a helyedben..

de ha neg lesz akkor lehet hogy sajnos a menisvel távozni fog .. ha csökken a szin a teszten vagy hibás volt a tesztet (bár ezt nem hiszem.. nem tudom. irj majd mi lett reggel tesztelj:)

2009. júl. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is így volt, aztán tényleg távozott a menzesszel.
2009. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!