Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal megszakításos módszer...

Párommal megszakításos módszerrel védekezünk, azonban ma néhány csepp vér volt a fehérneműmön.2 hete jött meg a menstruációm. Nem hinném, hogy baba van a dologban, de akkor mégis mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, néha előfordul, hogy peteéréskor a tüszőrepedést pár csepp vér kíséri, nálam életem során eddig csak kétszer fordult ilyen elő, szóval azokban a napokban vagy a legtermékenyebb, tehát ha nem akarsz babát dupla gumit húzzatok:)a napokban:))
2010. szept. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :)
2010. szept. 8. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:)
2010. szept. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt már ilyen a peteéréstől, hogy pár csepp vér. 2-szer is előfordult.
2010. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy de véleményem szerint lehet méhszájsebtől is. Nekem is volt hasonló, és az orvos állapította meg, hogy a sebtől volt a vér. Előtte semmi jelét nem tapasztaltam a méhszájseb jelenlétének. És azóta sem! Mikor voltál utoljára orvosnál? Én májusban, és előtte egy évvel májusban. Akkor volt egy vetélésem. Ez alatt az idő alatt kialakult sajnos. Mindenesetre, ha meg akarsz nyugodni nézesd meg magad orvossal.
2010. szept. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!