Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tri- regol szedése mellett...

Tri- regol szedése mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tri-regolt szedek, viszont mult hónapban egy két tabi kicsit késve került bevételre.A menzeszem megjött időben, viszont a melleim nagyon fájnak és a hasam is szurkál...

Volt már egy abortuszom, tehát a terhesség tüneteivel tisztában vagyok csakhogy a gyógyszerről egyre többen panaszkodnak!


2012. szept. 5. 09:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem a kicsit késve az azt jelenti, hogy kb. 4-5 óra csúszással, tehát benne voltam a 12 órában!
2012. szept. 5. 09:42
 2/7 anonim ***** válasza:

4-5 órás késés bőven belefér,én se percre pontosan szedem,hanem este 7 és 11 között valamikor.

6 éve szedem,nem felejtek el egyet sem,nem lettem még terhes sosem.


Mellek fájhatnak mástól is,has is szurkálhat mástól is,nekem is volt már többször,hogy produkáltam terhesség tüneteit,de nem volt semmi.

2012. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, felesleges!
2012. szept. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hány tabletta van még a levélben?

Mert nekem mellem szokott feszülni amikor még kb 1 heti gyógyszer van

2012. szept. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a felénél tartok, de eddig nem volt vele ilyen problémám, de ha nincs miért aggódni akkor jó
2012. szept. 5. 12:18
 6/7 anonim ***** válasza:
én nem birtam a tri regolt szedni és sokan panaszkodnak rá hogy nagyon sk a hormon benne én a helyedben biztos váltanék amugy a kérdésedre válaszolva ebből nem lehet baj szerintem
2012. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan panaszkodnak mindegyikre...kinek mi válik be.

Nekem 6 éve nincs bajom vele.(egy helyettes orvos egyszer ráeszélt a yadine-ra,2 hónapig voltam rosszul tőle,ennyit a modern és régi gyógyszerek fixen jóságáról)

Anya 15 évig szedte,rögtön terhes lett öcsémmel abbahagyás után (direkt).


Ha csak nemrég kezdted el szedni,és hasonlót érzel továbbra is,akkor érdemes visszamenni a dokihoz,ajánljon mást.

Ha régóta szeded,akkor majd elmúlik.

2012. szept. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!