Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer mellett terhes?

Gyógyszer mellett terhes?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám.Szülés után 4 héttel jött meg először azóta nagyon gyakran megvolt a mensesem.Doki Cerazettet írt fel hátha beállítja.Vérzés első napjától kezdtem,utána sokáig volt pecsételő vérzésem.A második levéllel lassan elfogy de mióta elmúlt a pecsételés azóta nem jött meg.Tudom,hogy ez mellékhatás is lehet de kicsit parázok.Ha csak mellékhatás azt honnan tudom?Vagy havonta csináljak tesztet?
2012. aug. 11. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit mert az orvosom szerint a szoptatás miatt még későbbre is megjöhet. Nekem volt olyan, hogy szopi mellett 3 hónapig nem jött meg utána meg igen. Én két havonta amikor a második esedékes havimnál nem jött meg tesztelte egyett. Utána rá párnapra meg is jött mindig.
2012. aug. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ami lemaradt már hallottam olyanról, hogy gyógyszer szedése mellett lett terhes az anyuka.
2012. aug. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!