Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma voltam uh-n júli 29 én...

Ma voltam uh-n júli 29 én volt az utolsó menszeszem 1 napja már 26 án poz tesztem volt ma az orvos ezt írta 14 mm-es gesztációs gyűrű. Szerintetek hány hetes terhes lehetek uh szerint? 3 hét múlva kontroll remélem már szivhang lesz

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
A mensid szerint 5 hetes 4 napos vagy. A 14 mm geszt.gyűrű (petezsák) ennek kb. megfelel. Én 5 hét 6 napos vagyok ma, tegnap voltam UH-n, 11 mm petezsákom van, és én is 3 hét múlva megyek újra. :) Akkor már tuti lesz szívhang mindkettőnknél. :)
2012. szept. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szia remélem is hogy lesz neked is és nekem is köszi a gyors választ merre felé laksz?
2012. szept. 6. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pozitív teszt után 2 hétel kaptam időpontot akkro már votl szívhang és már nem csak petezsákot látott.
2012. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi akkor ne legyek elkeseredve ugye minden oké lesz.
2012. szept. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!