Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van remény? 5-6 hetes terhes...

Van remény? 5-6 hetes terhes vagyok, még nincs szívhang, kicsit vérzek, az orvos írt fel utrogestánt, jövőhéten kontroll!

Figyelt kérdés
járt már így valaki? van rá esély hogy megmarad a baba,és egészséges lesz??
2010. jún. 23. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
pihenj sokat ,és ne izgulj.De miért nem hivod föl a dokidat?Őlehet jobban megnyugtat.
2010. jún. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem az orvos be is fektetett a kórházba. Sok pihenéssel és a gyógyszer szedésével abbamaradt a vérzés (kb 4 nap után), utána már nem is mehettem vissza dolgozni. A baba mára már egy rettentő eleven 4 éves fiú lett.
2010. jún. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt az elején vérzés, pont mikor bejelentkeztem, hogy pozitív lett a tesztem. Rettenetesen bepánikoltam. Bent akartak fogni a kórházban, de párom akkor volt szabadságon így 1 hetes szigorú ágybanfekvés volt otthon. Kontrollon már minden rendben volt. Most pedig az ágyikójában alszik a 16 hetes kisfickóm. :)
2010. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a dokinál,ő nyugtatgatott,de jövőhéten már többet tudok!
2010. jún. 23. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

van akinek ez a terhesség eleji időszak akkorra esik amikor menszeszelnie kellene és a szervezet ilyet produkál. reméljük nem lesz semmi baj, pihenjél sokat. most mindennél fontosabb a babád élete mint bármi más!!!

majd írj mi volt ha dokinál jársz.

Én a 2. terhességemnél véreztem egy napon 3x kevesebb mennyiségben, kaptam gyógyszert és minden rendben volt. megeröltetéstől valami boholy széle picit felvállt, de hál Istennek nem a lepénnyel voltak gondok. burkon kívüli gond volt de minden rendben lett. Megszültem, ma 8 hónapos.

Vigyázz magadra.

2010. jún. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!