Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire fáj az átjárhatósági...

Mennyire fáj az átjárhatósági vizsgálat?

Figyelt kérdés

Holnap reggel megyek petevezeték-átjárhatósági vizsgálatr.

UH-osra. Azt érdekel, hogy mikor fáj igazán? Amikor a folyadék eléri a petevezetékeket? Vagy már egyből az elején, mikor még csak a méhbe fecskendezik fel?

Mennyire fáj? Nagyon????


2012. szept. 6. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem fájt. Jobban mint utána az inszemináció.

Utána kicsit barnáztam is, de csak egy napig.

Másoktól viszont úgy hallottam, fájdalmatlan. Lehet én csak azért éreztem meg ennyire, mert nagyon szűk volt a bal petevezetőm.

Nem hosszú idő egyébnként, 5-6 perc, ki lehet bírni, de nem kellemes.

2012. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon rettegek tőle :'(
2012. szept. 6. 15:11
 3/5 A kérdező kommentje:
De mikor kezded érezni a fájdalmat? A ballon felfújása is már fáj? Vagy inkább az fáj jobban, mikor nyomják be a folyadékot?
2012. szept. 6. 15:12
 4/5 anonim ***** válasza:
Én röntgenesen voltam, az egyetlen kellemetlenség akkor volt (fájdalomnak azért túlzás lenne nevezni), mikor az elején a méhszájnál valamilyen műszerrel megszorították, úgy éreztem, ott rögtön kifacsarják a méhemet. Nem tartott sokáig ez a kellemetlen érzés. Kibírható azért.
2012. szept. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is röntgenes volt,be voltam tojva nagyon:)))Összeolvastam minden rémtörténetet!De nekem szerencsére pozitív élmény volt,egyáltalán nem fájt,semmit se éreztem!!!!!Utána picit véreztem,de az is hamar elmúlt.Én átjárható voltam,azt mondják aki el van záródva annak egy kicsit kellemetlenebb!Fel a fejjel,nem lesz semmi gond!
2012. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!