Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek milyen ez a...

Zylan kérdése:

Szerintetek milyen ez a görbe? Baba gyanús? Vagy nem? Mi a véleményetek? A kép a hozzászolásoknál.

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
2012. szept. 6. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van ok némi reménykedésre, de még bármikor leeshet a hő, és megjöhet.
2012. szept. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó magasan van a hőd, ez biztató, de sajnos nem azonos időpontban méred a hőmérsékletedet, így nem a legmegbízhatóbb a görbe.

Drukkolok neked!

2012. szept. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Általában8körűl mérem meg.

Nem tudom sajnos percre pontossan mindig.

De reggeltől estig többször mérem meg,37.fölött van mindig,van amikor 37.5is.(tudom,hogy nem számít,de én szoktam ellenőrizni)

2012. szept. 6. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet babás is meg lehet nem is, hő még fent van, ez jó, de bármi lehet. Ha nem pontosan ugyanakkor méred mindig a hődet, akkor korrigálni kell, fél óránként fél tizedet hozzá kell adni vagy elvenni a mért hőből. Ha pl. minden nap 6kor mérsz, de valamikor csak fél 7kor tudsz, akkor fél tizedet vonj le, ha viszont előbb méred, akkor fél óránként fél tizedet adj hozzá. Miután elalszol, kb. 6 órányi alvás után éri el a szervezeted a legalacsonyabb hőt (ennyi alvás kell ugye minimum ahhoz, hogy a hőmérőzés megbízható legyen), innen lassan elindul felfelé alvás közben is, ezért kell korrigálni, ha nem mindig ugyanakkor méred, mert akkor lesz igazán pontos a görbéd.
2012. szept. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!