Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekeztünk rendesen a barátom...

Védekeztünk rendesen a barátommal mindig, mégis félek, hogy teherbe estem, mert pecsételtem 1, aztán barnáztam még egy napig?

Figyelt kérdés

amikor peteérésem lehetett, akkor szeretkeztünk kicsit durvábban (lehet megsértett belülről) de pecsételtem rá pár órára, utána a barna folyásom volt 1 napig. Van okom aggódni? óvszerrel védekeztünk, előtte is mindig ellenőriztük, nehogy baj legyen.

Mennyi idő múlva ágyazódik be?


2012. szept. 6. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha óvszerrel védekeztetek (rendesen, és ki sem szakadt), akkor kicsi az esély a teherbeesésre, de egyébként az esély mindig megvan annak, aki szexuális életet él.

A beágyazódás kb. 7-10 napig szokott tartani.

Én különösebben azért nem aggódnék a helyedben.

2012. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!