Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél hete teszteltem halvány...

Másfél hete teszteltem halvány két csik ma megint teszteltem nagyon erős két csik menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
vagy várjak még, azt hallottam hogy nagyon sok esetben a petezsákot is csak hat hét után látják, nem akarom hogy feleslegesen hüvelyi ultrahangot csináljanak, hogy ha nem látszik még és vissza kell menni akkor meg csak idegeskednék az egyik ismerősőmnek 5 hetesen csak a nyálkahártyáját látta azt mondta lehet hogy nem is terhes pedi az volt

2012. szept. 7. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy mikor teszteltél először? a nem várt napján, vagy már késett pár napot? A lényeg, hogy az utolsó mensestől teljen el 6 hét, azután menj dokihoz - de még ekkor is elképzelhető, hogy vissza rendel, ha nem pont a ciklus közepén estél teherbe, hanem kicsit később...
2012. szept. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a nem várt napján halvány de azért kivehető ma pedig nagyon erős két csik de szerintem később volt peteérésem
2012. szept. 7. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt kérte, mielőbb menjek. A beágyazódás helyét, felritkulást már 5 héttől lehet látni, legalább az megnyugtatna, hogy nem méhen kívüli. Valamint lenne egy kiindulási alapod, hogy összehasonlíthasd a fejlődése menetét. Nem kell megijedni, nem fog sokmindent látni, de azért hasznos lehet egy ilyen vizsgálat, főleg vérvétellel egybekötve. Én azonnal mennék, ha két csíkos tesztem lenne.
2012. szept. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én 4 hetes voltam mikor elmentem az első UH-ra, egyértelműen látszott, hogy terhes vagyok és nem méhen kívüli, nekem már ez elég volt akkor :)Sok sikert....


Most járunk a 20hétben

2012. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sziasztok nekem 29-én kellett volna hogy megjöjjön de 26 án már pozitiv tesztem volt 28 án a vérvételből a bhcg 416 volt most 6 -án voltam dokinál és azt mondta 3 hét mulva menjek vissza ezt írta a papírra 14 mm-es gesztációs gyűrű nektek mi volt az első papírotokra írva kicsit el vagyok keseredve vagy ne legyek?
2012. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam először, akkor már szépen látszott hasi UH-val a petezsák. Megcsinálta a doki a vizsgálatokat. Rákszűrés, mellvizsgálat, vizelet. Legalább ezen is túl voltam. 7 hetesen rendelt vissza, akkor már szívhang is volt. 8 hetesen pedig megcsináltattam az összes labort. 5 hetesnél hamarabb szerintem ne menj, de ezt mindenki maga dönti el! Nehéz kivárni....:)))
2012. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!