Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCO miatt lapar műtétem lesz!?

PCO miatt lapar műtétem lesz!?

Figyelt kérdés

Mikor lehet utána próbálkozni? Kinek mikor sikerült a baba utána? Fáj? Félek egy kicsit az altatástól is ... de a babáért mindent.

Elmondjátok nekem a tapasztalataitokat?

Köszönöm!


2009. júl. 29. 11:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, sima ügy. Igaz, hogy mégis csak műtétről van szó, de nem lesz baj. Nekem 2007. decemberében volt. Az orvos azt mondta, 2 héttel a műtét után meg kell, hogy jöjjön és utána már próbálkozhatunk is. Ez így is lett, de teherbeesni csak 2008. márciusának végén sikerült, akkor is ismételt stimulálással.

A műtétről annyit érdemes tudni, hogy reggel bemész, műtét és másnap már mehetsz is haza. Nekem nem is a sebek fájtak az első két nap, hanem úgy felfújták a hasam a gázzal, hogy az feszített nagyon. Jó egy hétig azért nem volt egyszerű leülni, felkelni, lefeküdni és hajolni, de gyorsan javul és csillapodik a fájdalom.

Az altatástól ne félj! Biztos voltál, de ha még nem, leszel mindenféle kivizsgáláson és akkor kitalálják, hogy melyik szer az, ami neked a legjobban megfelel.

Minden rendben lesz! Sok sikert és mielőbbi babázódást!

2009. júl. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

"csak" márciusban! Óóóó, nem is tudom mit meg nem adnék azért, hogy három hónap múlva teherbe essek! :)

Nagyon aranyos vagy ... köszönöm, hogy segítettél! Még soha nem voltam kórházban, így mindentől tartok, ami ezzel kapcsolatos!

Szóval rá két hétre, s utána már lehet is próbálkozni ... ez nem hangzik annyira rosszul! :) Próbálok erre koncentrálni, hogy miért is csináljuk ezt az egészet, mert ha csak az lebegne a szemem előtt, hogy úristen műtenek, nem is tudom, mi lenne velem. Nagyon parázok amúgy, de mindig terelgetem a baba irányába a gondolataimat!

Még egyszer köszönöm!

S szép napot Neked!

2009. júl. 29. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Meg volt minden vizsgálat,kitűzték a műtét időpontját is ,mire csoda történt és terhes lettem,szóval neked is lehet ilyen.
2009. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!