Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lapar műtétem lesz, mindenképp...

Lapar műtétem lesz, mindenképpen kapok beöntést, akkor is ha egy nappal előbb be kell feküdnöm?

Figyelt kérdés
életemben nem volt még ilyenem, nagyon félek tőle.... a katéterről meg ne is beszéljünk!
2010. ápr. 13. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, kapsz beöntést. Azért kell egy nappal előbb befeküdnöd, hogy kellőképpen előkészítsenek.

Viszont én nem kaptam katétert, hál'Istennek.

2010. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
mitől függ, hogy ki kap katétert és ki nem?
2010. ápr. 13. 15:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Kórháztól.

Első

2010. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszod!

remélem az én kórházamban sem lesz.... :D

2010. ápr. 13. 15:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg!

Bármi is fog történni, egyszer véget ér! És örülni fogsz, hogy túl vagy rajta...


Sok sikert és kitartást!


Első

2010. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, én is így gondolom.

3 nap milyen gyorsan elmegy.

és utána még lehet babám is lesz! azért meg bármit elviselek!

2010. ápr. 13. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt lapor mütétem,és nem kaptam beöntést sem és katétert sem!!!! Nekem nem kellett befeküdnöm előtte csak előző este 10 órától nem ehettem és 12-től nem is ihattam..és reggel 8-ra kellett mennem a kórházba és 8:45-kor toltak be a műtőbe! Én is nagyon féltem előtte!!! nem mondom,hogy kellemes volt...mert fájdogált a 3 sebem de 2-3 nap alatt egész jól felépültem!!!!! NE FÉLJ!!!!!!!Hamar felépülsz majd!!!És minden jó lessz!!!!!!!
2010. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem februárban volt ilyen műtétem, én is műtét előtti napon feküdtem be a kórházba, de nem kaptam beöntést.

Ne féljj, nem fog fájni, csak ugye majd gázzal felfújnak, mikor már alszol, és az vagy olyan 2-3 nap után fog belőled a vállad felé kimenni, és az kellemetlen lesz.

2010. ápr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

melyik kórházban voltatok és hol? remélem az én kórházam is ilyen lesz.... szívesen megkímélném magam ezektől az élményektől.

az mit jelent, hogy a vállam felé fog távozni a gáz? ezt hogy képzeljem el?

köszönöm a válaszokat és a bíztatást! túl leszek rajta, már jobb lesz!

2010. ápr. 14. 07:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam sem beöntést, sem katétert, de előtte való nap déltől, már csak folyadékot ihattam. Nekem aznap reggel kellett bemennem.
2010. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!