Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most komolyan, lehet valamit...

Most komolyan, lehet valamit tenni a stresszelés meg a sóvárgás ellen?

Figyelt kérdés
Első gyerekem 3 év után jött, most a második várat magára :(((((((((
2012. szept. 8. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
pl elfoglalod magad valami mással,nem gondolsz állandóan a gyerekre,mert csak tönkreteszed az életed,lehet azért nem jön össze,mert annyira görcsölsz
2012. szept. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Én 5 éve várok az első babámra, de nekem nem sikerül tenni ellene semmit. Mensi előtt mindig elkezdek kattogni, hogy na most hátha. Most inszemre megyünk. Ha minden igaz hétfőn lesz, de én már megpróbáltam mindent, hogy ne gondoljak rá, de nem megy. Már kétszer kitakarítottam a lakást, lemostam az összes ablakot. Már a házat kívül tegnap bemeszeltem (kicsi házunk van), a kerítést lefestettem, de semmi nem tereli el a gondolataimat. Tudom mindjárt jön a sok okos és jön a "azért nem sikerül, mert nagyon rágörcsölsz" szöveggel, de én agyon tudnám őket ütni! Tudom hogy csak jót akarnak, de én már mindent kipróbáltam, még pszihomókusnál is voltam, habár ő szerinte semmi baj a fejemmel.
2012. szept. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
4%
amúgy második válaszoló és kérdező:dolgoztok mindketten?vagy otthon tengődtök?mert ha dolgoznátok,sportolnátok,akkor nem lenne időtök annyit ezen agyalni,tudom,hogy ezért kapom a lepontozást,de mindegy
2012. szept. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Igen dolgozok, fizikai munkát. Egyedül tartok fenn egy nem túl nagy gazdaságot. 4:20-kor kelek, 10:00-kor fekszem. Tehenet fejek, darálok, etetek, fóliázok és még sorolhatnám. Most ellett meg 4 anyadisznóm azokkal is rengeteg a munka. Emellett már 72 üveg savanyúságot és 116 üveg befőttet, meg 134 liter paradicsom levet eltettem már télire.
2012. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%
és ez mellett még van időd erre?
2012. szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, pörgök állandóan. De még ennyi munka mellett is állandóan a baba jár a fejemben.
2012. szept. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

A disznó fial, a tehén ellik, bocs, hogy kijavítalak.


Amúgy kedves kérdező nekünk akkor sikerült a baba, mikor nagyon rosszban voltunk a párommal és abban a hónapban csak egyetlen egyszer bújtunk össze, mert akkor épp kibékültünk. Aznap teszteltem pozitívat, mikor bejelentette, hogy nem jön haza többet. Persze utána meggondolta magát. :)

2012. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk meg akkor jött össze, amikor feladtam, és a hobbimnak szenteltem minden szabad időmet, és nagy terveket szőttem a hobbimmal kapcsolatban. A terveim szerte foszlottak, mert "becsúszott" a baba. Meg előtte 5 hete külföldön volt a férjem.

Két év után jött össze.

2012. szept. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!