Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk. Veszélyeztete...

Babát tervezünk. Veszélyeztetett terhes leszek?

Figyelt kérdés
Volt egy vetélésem, gyerekkoromban májgyulladásom, bár az enyhébbik fajta, illetve a munkám során minden nap kell nehezet emelnem. A nőgyógyász ezek alapján nyilváníthat veszélyeztetett terhesnek, ha teherbe esem?
2012. szept. 8. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
manapság már mindenkit veszélyeztetett terhesnek nyilvánítanak, úgyhogy ezek alapján simán lehetsz veszélyeztetett terhes.
2012. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
ezt orvostól kérdezd,nekem trombofíliám,fallot tetralógiám és haátgerincferdülésem van,és csigolyakopásom a keresztcsontnál,nekem nem ajánlják a családtervezést egyáltalán,nem is bánom,mert inkább a hobbimnak,állatoknak és a munkámnak szeretném szentelni az életem
2012. szept. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ha volt már vetélésed, mindenképp veszélyeztetett leszel.
2012. szept. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
3asnál a pont, ha volt már vetélésed mindenképp veszélyeztetett leszel.
2012. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem csak 2 vetélés után?

Persze, majd az orvos megmondja, főleg hogy még csak most dolgozunk a "témán":) Csak érdekelt, mert eddig nem sok konkrétumot találtam erről.

köszönöm a válaszokat, ha valaki tud még valamit, írjon ám! :)

2012. szept. 8. 15:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt vetélésem, mégis csak a 33. héten vett a doki veszélyeztetett terhesnek, amikor kinyílt a méhszáj. Két nap múlva megszültem. A második gyereknél is külön szóltam a kórelőzményekről, de a doki szerint nem kötelező a másodiknak is korán érkeznie, kiír, ha nagyon akarom, de nem szívesen. Vele 36. hétig dolgoztam, ő a kiírt nap előtt egy héttel született.
2012. szept. 14. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!