Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszáradt teszten látszik a...

Beszáradt teszten látszik a teszt vonal helye?

Figyelt kérdés
ugy jéártam hogy reggel csináltam egy Gabriellet, és neg volt, 3 perc után kuka. párom most ért haza, felhivott, hogy kikukázta, és szerinte van halvány csik. én is megnéztem, de látszik valami, de sztem ez halvány sárga csik ... véleményeket várok nagyon köszönöm.
2009. júl. 29. 15:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz, reggel ismételd meg.
2009. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan színű, mint a kontroll csík, akkor lehet, hogy nagyon alacsony hcg-t jelez. ha baba van, két nap múlva határozottan pozitív lesz :)) most én is ebben reménykedem...
2009. júl. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem olyan szinü, inkább csak a helye látszik halvány sárgán. mintha a száradástol látszana, de még 5 napja késik..
2009. júl. 29. 16:14
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ugyan így voltam ma, de nekem olyan színű mint a controll csík, de nekem is később jelent meg. most, hogy tök száraz, még mindíg van színe. De én sem merem beleélni magam. :( Pár nap múlva teszt...

2009. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
sztem a tied poz ha ugyanolyan szinü. az enyém nem... grat
2009. júl. 29. 16:44
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg rajta van, hogy mennyi ideig nézheted az eredményt, utána már nem biztos, hogy valósat mutat. Ez általában 10 perc, max. 1 óra.
2009. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

16.29-es vagyok. Valóban azt írják, hogy x időn túl nem értékelhető, ma viszont azt olvastam az egyik oldalon, amit egy doktornő írt, hogy bizony korai terhesség esetén alacsony hcg szintnél, órák múlva mutat a teszt eredmény. Ahogy fogalmazott: sok olyan kismamát ismer aki a kukából kereste elő a tesztet, és az pozitív volt. Akkor hogy is van ez?

Nekem még soha nem volt így hogy órákkal később mutasson eredményt. Ha kiszáradt akkor max sárga lett, és semmi nem volt rajta. Én sem értem, de a tegnapi ugyan ilyen márkájú tesztemen semmi nincs. Akkor mégis csak lehet ott valami?? De már nem töröm rajta a fejem, pár nap, és kiderül. Sok sikert mindenkinek. Ha azt mondod sárgás, az valóban inkább negatív, mert olyan már nekem is volt, sajna. De remélem tévedek, hisz nem látom a tesztedet. Szorítok nagyon, és tök jó fej a párod,hogy ilyeneket néz! Gratula hozzá! :)

2009. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16.29-es megint. Most olvasom, hogy 5 napja késik! Az nagyon jó, ha máskor nem szokott. Az még simán lehet pozitív! :) Szorítok!
2009. júl. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
szia köszönöm. igen nagyon jo fej párom van. nem mondtam neki hogy teszteltem, csak észrevette a kukában a dobozt:) még nem vérzek, holnap veszek tesztet és pénteken megcsinálom.. kicsit sárgás a vonal nem halvány rozsaszinü, sztem csak száradásos, báér ezzel a fajtával még nem csináltam . Lilly t szoktam régebben venni. nagyon örülnék ha lenne baba már ez a 30. honapunk:(
2009. júl. 29. 22:14
 10/20 A kérdező kommentje:
mára lejjebb ment a höm ugyhogy biztos meg fog jönni.
2009. júl. 30. 07:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!