Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beszáradt teszten látszik a...

Beszáradt teszten látszik a teszt vonal helye?

Figyelt kérdés
ugy jéártam hogy reggel csináltam egy Gabriellet, és neg volt, 3 perc után kuka. párom most ért haza, felhivott, hogy kikukázta, és szerinte van halvány csik. én is megnéztem, de látszik valami, de sztem ez halvány sárga csik ... véleményeket várok nagyon köszönöm.
2009. júl. 29. 15:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Én mindig így járok. Tényleg van a teszteken 2. csík, kb fél-1óra után, van hogy hamarabb is..., de az csak száradási csík.

Csodállak, hogy 30 hónapja kitartotok,mielőbbi babát kívánok!

Egy 17 hónapja próbálkozó.

2009. júl. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
nem tesztelek holnap sdem, mert most kinyilt a méhszáj és két csepp vér.. tudtam hogy csak késik a francba,....
2009. júl. 30. 11:24
 13/20 anonim ***** válasza:

kitartást! nemsokára meg majd a gólya a csőrében a babátokkal :D várjátok csak és ott lesz nemsokára !!

Szorítok értetek

2009. júl. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
na azota se semmi, jaja de unom már.. azért köszi a biztatást..:(
2009. júl. 30. 16:34
 15/20 anonim ***** válasza:
szia! utolsó vagyok: azóta semmi?? akkor nem is csináltál tesztet?? mert lehet h megérné! 2 csepp vér mellett még lehet baba! szurkolok neked!
2009. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
szia azota se. ez a 35. nap holnap tesztelek, de nuincs semmi tünetem csak az 7 nap késé, vér sincs, a höm megy lefelé:(
2009. júl. 31. 09:33
 17/20 A kérdező kommentje:
na ugy néz ki nekem megjött:( ugy elegem van már. a párom azt mondja ne szomorkodjak mert ugyis leszünk most 2 hétig szabin akkor mikor jo lehet majd bepotlunk mindent.. de én nem hiszem hogy valaha is gyerekem lesz..
2009. júl. 31. 11:13
 18/20 anonim ***** válasza:

szia! utolsó vagyok! tudom h most nagyon nehéz, de hallgass kérlek a párodra! 2hét szabi, teljes kikapcsolódás jót fog tenni nektek és akkor minden csoda megtörténhet! Neked is lesz babát, ne add fel! Megy majd a gólya, csak légy kitartó! Tudom h szinte lehetetlen, de próbálj meg a 2hét alatt nem rágörcsölni a babára! ne számolgasd a napot, hanem csak szeressétek egymást a pároddal!

Hidd el sikerülni fog most!!! drukkolok neked

2009. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
végül is vettem tesztet mert azota se semmi, csak ha betörlök kevés van. a betéten semmi, a hasam se fáj.. ha nem önt el reggelre akkor tesztelek.. azért köszi a drukkot, csak nálunk nem olyan egyszerü, a páromnak kevés a spermaszáma sajnos.
2009. júl. 31. 20:55
 20/20 A kérdező kommentje:
nem teszteltem mert megjött sajnos..
2009. aug. 1. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!