Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok segíteni? Nagyon fontos!

Tudnátok segíteni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Márc. 27.-én együtt voltam a férjemmel. Kb. akkor volt peteérésem. Nem ment el bennem. Rá 14 napra csináltam egy tesztet, negativ lett, és a menstruációm idöben meg is jött április 13-án. De májusban csunálram tesztet, az pozitiv lett. Most jelenleg 21 hetes terhes vagyok. A vizsgálatokon azt mondják, hogy a baba méretei megfelelnek az utolsó menstruációmtók számolva, vagyis ápr 13-tol. A kérdésem az lenne, mennyi a valószínűsége annak, hogy a márciusi együttlétünkböl lettem terhes? Ezt azért kérdezem, mert nagyon nem szeretném, ha akkor estem volna teherbe, mert akkor nagyon erös gyogyszereket szedtem, ami a babának árthatott. Ja, és nagyon szerettük volna már a babát. Tehát tervezett.
2012. szept. 9. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Semennyi.

Egy hónapot nem tévednek, ha a 10 hétig már elmentél ez első UH-ra, vagy annál korábban.


Meg hát megjött áprilisban...

2012. szept. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha az áprilist nézzük, 5 hetesen mentem orvoshoz. Akkor még csak a petezsák látszott. Én is ezzel nyugtatom magam. Csak mondta volna, hogy nem 5 hetes hanem több. Mert már 7 hetesen is kis ebihal alakha lett volna.
2012. szept. 9. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:

nyugi! az uh méreteket komolyabban veszik mint h mikjor menstruáltál. szóval a dokira hallgass! gratula a picihez!


35km

2012. szept. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!! :-)
2012. szept. 10. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!