Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akut mandulagyulladás miatt...

Akut mandulagyulladás miatt nem esem teherbe? Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem!!!
2012. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem, ez nem lehet az oka.

Ha hosszabb ideje fenn áll valamilyen gyulladás a szervezetedben, az meggátolhatja a teherbe esést, de egy hirtelen jött, gyorsan elmúló dolog nem.

A barátnőmnek évekig okozott problémát a mandulája, hátfájás, ízületi panaszok, menstruációs zavarok. Aztán kivetette a manduláját, és még abban a ciklusban megfogant.

De ez teljesen más, mint az akut mandula gyula.

2012. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te jó ég... összekevertem a két kifejezést! :-( Szóval nem akut manulagyulladásom van, hanem krónikus (régóta tartó, hosszan elhúzódó). Szóval akár ez is lehet a probléma arra, hogy nem jön a baba... Amúgy holnap megyek a kórházba egy újabb vizsgálatra és megbeszélésre a mandulaműtéttel kapcsolatban. Azt hiszem nem halogathatom tovább az operációt, túl kell esnem rajta!
2012. szept. 11. 08:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Manka68 köszönöm!
2012. szept. 11. 08:40
 6/9 Manka68 ***** válasza:

Nincs mit!

Amúgy lehet hogy én is így járok : tegnap bementem a gégészetre, és megmutattam a mandulámon lévő hólyagot, ami évek óta ott van. Vettek kenetet, két hét múlva lesz eredmény, hogy kell-e vele kezdeni valamit...

2012. szept. 12. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam a gégészeten, és az osztályvezető főorvosnak mutattam meg a manduláimat. Azt mondta, hogy ő nem veszi ki, mert szerinte nincs értelme. Ugyan sokszor vannak rajta fehér foltok (nem tüszők), amik egy-két nap alatt eltűnnek, meg néha piros is, és az átlagosnál is jóval nagyobnb, de mivel nem fáj és nincs lázam tőle sosem, ezért nem javasolja a műtétet. Sőt gyógyszert sem ad. Azt mondta, hogy fogadjam el, hogy ilyen... a mandula dolgozik és ezért jelenik meg rajta ez a fehér folt (mondta is a latin nevét, de azt már elfelejtettem). Rákérdeztem arra is, hogy ez a "probléma" gátolhatja-e a teherbeesést, amire egyértelmű és határozott válasza az volt, hogy NEM!
2012. szept. 12. 11:40
 8/9 Manka68 ***** válasza:
Hát reméljük hogy igaza van, és tényleg nem ez a gond nálad. Kivizsgálásokon voltál már?
2012. szept. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 1-1,5 évben szinte csak kivizsgálásokra jártam gócpont után kutatva, de ez egy másik téma! :)
2012. szept. 13. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!