Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha mostantól órákig nem iszom...

Ha mostantól órákig nem iszom folyadékot, és úgy végzek terhességi tesztet, az ugyanolyan biztos eredményt hoz, mintha reggeli vizelettel csinálnám?

Figyelt kérdés
Csak nincs kedvem reggelig várni, túl akarok esni rajta. És egy db. tesztet vettem (500 Ft-os, Angyal nevű).

2012. szept. 10. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy estét már kibírsz, hisz ha 6 óráig nem iszol folyadékot és vársz, ennyi erővel le is fekhetsz, korán kelsz és kész.
2012. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, elvileg a vizelet koncentrációja számít, csak hogy reggelig minimum 8 óra szünet van, ez így hajnali 4-et jelentene, én a helyedben inkább kivárnám.


Bár a fő kérdés az, hogy mikor lenne a menstruáció ideje, mert ha már túl vagy rajta, akkor most is megcsinálhatod, ha meg még nem, akkor lehet, hogy a reggeli teszt is negatívat mutatna akár baba esetén is...

2012. szept. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Két hete kellett volna megjönnie a megvonásos vérzésnek (fogamzásgátlót szedtem), és 2 hete volt az aktus is. Tehát a gyógyszerszünetben volt szex. De nem kezdhettem el a következő levelet (mert át kell térnem egy másik tabira, mivel folyton elmarad a vérzés), emiatt állhat fenn a terhesség veszélye. (De elég minimális, mert a szex között és a gyógyszerszünet tervezett vége között eltelt 5 nap.) Szóval ez a szitu.
2012. szept. 10. 19:58
 4/4 anonim ***** válasza:
4 órát kell várni teszt előtt.
2012. szept. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!