Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális a mensi kezdetekor a...

Normális a mensi kezdetekor a barna folyás? 4. hónapja hagytam abba a gyógyszert és mindig így kezdődik a mensesem. Másnak is, vagy ez még normális a tabletta elhagyása miatt?

Figyelt kérdés

Eddig 28 naposak voltak a ciklusaim,de most 33.napra jött meg.Vagyis még nem vér,csak barna folyás.Hétfőn megyek vérvételre,hogy minden oké e a pajzsmirigyemmel stb.Viszont a nődokihoz így nem tudok menni,ha megjön addig.Gond lehet a hormonjaimmal,lehet így babám,vagy várjam meg mit mond a doki?Ez volt az első baba projektes hónapom,de valószínűleg mensi lesz belőle:(

[link]

Köszönöm előre is a válaszokat!


2009. júl. 30. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én soha nem szedtem gyógyszert mégis mindig az első napom barnázással kezdődik.


Jah, és semmi gond a hormonjaimmal.

2009. júl. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A peteérésem is később volt,mint ahogy számítottam rá,hiszen a ciklusomat 28 naposnak számolhattam ez idáig.Viszont a szervezetem próbálkozhatott,mert az ovu teszt is + lett.
2009. júl. 30. 11:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Normális ha barnás vérzéssel kezdődik a mensid. De ha csak barnás az is utalhat a mensire csak nem erős lefolyású. De ez nem jelenti azt hogy nem lehet babád. Nekem soha nem volt rendszeres. Fogamzásgátlóval rendszeres lett de ahogy abba hagytam megint nem volt normális a mensim, de a következő hónapban megfogant a kisfiam, sőt ikrek voltak csak a másik baba elment .Tehát fel a fejjel és mindent bele. Biztos vagyok benne hogy sikerülni fog!
2009. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást!Arra gondoltam,hogy talán most áll vissza a szervezetem a gyógyszer előtti időre,amikor egyáltalán nem szedtem fogamzásgátlót.Szerencsére nekem mindig pontos és anno is 28 naposak voltak a ciklusaim.Olvastam sokat itt a folsavról,valószínűleg elkezdem szedni,hátha segít.
2009. júl. 30. 11:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én is így jártam. A gyógyszer abbahagyása óta mindig barnázással kezdődik a mensi. Csak hozzá kell szokni és kész.
2009. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!