Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, ha a Canesten...

Normális, ha a Canesten tabletta rózsaszínes folyás formájában jön ki belőlem?

Figyelt kérdés
30 hetes terhes vagyok és a múlt héten voltam orvosnál, aki enyhe, egyébként tünetmentes folyásomra Canesten tablettát adott.Amióta használom égő, csípő érzés jelenkezett a hüvelyem környékén és olyan, mintha állandóan pisilnem kellene.Tegnap óta,viszont a folyásom is rózsaszínű lett.Ez normális?Mit csináljak?Az orvosom szabin van, hozzá nem tudok most visszamenni...
2008. jan. 15. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem keress fel egy másik orvost.Valószínü,hogy nem jó a tabletta,ha eddíg nem fájt nem volt panaszod,most meg van.

39hetes kismama.

2008. jan. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont a nőgyógyászom mondta, hogy a Canesten nagyon allergén, nem igazán a legjobb szer, amit valaha feltaláltak. Lehet, hogy te pont allergiás vagy bizonyos alkotóira, és még inkább beindította a nem kívánt folyamatokat... Mindenképp menj el másik dokihoz!!
2008. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp sem normális, én is azt mondom, gyorsan menj el orvoshoz, ne várj vele!!

Valam nincs rendben, ha tüneteket is okoz, és rózsaszín színü lesz!

2008. jan. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!