Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik icsi lesz ha az elso...

Lombik icsi lesz ha az elso nem sikerul ugytudom varni kell 3 honapot hogy ujra lehessen, mi van akkor ha en nem szeretnek varni ki lehet fizetni hogy kov honapba ujra beultessenek?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyibe kerul? Van tapasztalata valakinek? Bp kaaliba jarunk

2012. szept. 15. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem engedik. Ez a 3 hónap nem pénzügyi okokból van, hanem mert így nagyobb az esélye, hogy sikerül.


Tudom, nehéz, de türelem! Sikerülni fog :-)

2012. szept. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha van fagyibabád azt lehet hamarabb, stimut nem szabad gyakrabban, mert nagyon veszélyes, nekem egyszer egy magánklinikán megcsináltk 6 hét szünettel, majdnem belehaltam, 1,5 hétig élet és halál között voltam az intenzíven,
2012. szept. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak beültetés lenne?

Mert ha igen, akkor minimum 1 hónapot kell kihagyni. Nekem augusztus 9.-én volt beültetésem. 21.-én mentem vérvételre. Sajnos nem sikerült. Most mi a fagyasztott babákat kértük vissza. Csütörtökön voltam a 22. napi vérvételen és októberben kapjuk vissza őket. Nekünk megmondták hogy 100.000 Ft lesz a beültetés és előtte az uh-k. De most csütörtökön már több mint 60-at hagytunk ott. Ebbe volt uh, vérvétel, a többi megint injekciókra kell. És ez amit csütörtökön fizettünk ez nincs bent a 100.000 Ft-ba.

2012. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hu hát jó drága...akkor muszály várni 3 honapot mivel nincs rá keret...amugy fagyasztottat kapok elsöre is.
2012. szept. 15. 21:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy lehet, hogy fagyasztottat kapsz?
2012. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mert biopszia lesz most oktoberben,de beültetés csak februárban,mert idén már nem férek bele a dokiknak megengedett éves keretbe.
2012. szept. 16. 08:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem fagyasztott lesz neked. A fagyasztott azt jelenti, hogy a lombik kezelésbőltöbb embrio lesz mint amiot beültetnek és azokat lefagyasztják. Nálatok csak a sperma lesz fagyasztva, úgyhogy neked sima lombik kezelésed lesz.
2012. szept. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!