Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés első napján gumi...

Peteérés első napján gumi nélkül csináltuk, lehet terhes az előnedvektől ugye? Hány % rá az esély?

Figyelt kérdés
Nagyon kívánom a sütit,van hogy még fél 11 kor is pörköltet eszem dinnyével ....
2009. júl. 31. 10:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
szia, írni akartam neked privit, de nem tudtam, ha gondolod írj már te nekem, én is detto ebbe a helyzetbe vagyok.
2009. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

szia! Már elég rég tetted fel a kérdést, gondolom már csináltattál tesztet.. ha nem, akkor lassan ideje :)


az előváladékról: az előváladékban CSAK akkor található spermium, ha előtte a férfinak volt magömlése és a következő szeretkezés előtt nem pisilt. ugyanis az előváladék az a cowper mirigy váladéka, ami a húgycsövet lúgosítja, a hüvelyt és a makkot pedig nedvesíti. ebbe nem keverednek bele a herezacskóból kiáramló spermiumok hada... ha azonban volt szex, és magömlés, akkor a húgycsőben kószálhat néhány spermium. a következő aktus alatti előváladékban ezek megtalálhatóak, abban az esetben, ha közben nem volt pisi, mert a pisi ezeket a kósza spermiumokat kimossa! :)


[link]

2009. aug. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát ugy volt hogy az első volt tehát elötte való percekbe még nem ment el és nem is volt pisilni:)
2009. aug. 15. 11:27
 14/16 A kérdező kommentje:
nem jött meg ....huu:s:D:)
2009. aug. 19. 16:55
 15/16 anonim ***** válasza:
teszt?
2009. aug. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
megjött:S:S:S a tesztet csináltam még akkor de az egy csikos volt:S:(
2009. aug. 21. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!