Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az unokatesóm nem...

Lehetséges az unokatesóm nem terhes de még is el tudta játszani sőt a terhességi tesztel is csinált valamit hogy pozitív lett! 100% hogy nem terhes! Hogy csinálta?

Figyelt kérdés
Nekem nem árulta el mert csúnyán össze vesztünk!
2012. szept. 16. 14:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudod,hogy nem terhes?

amúgy pozitív tesztet szerezhetett ismerősétől is

2012. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

de miért baj ha terhes? terhes vizeletet nem nagy cucc szerezni

persze hogy el tudja játszani, de max kilenc hónapig, utána valamit produkálni kell:)

2012. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez egy régi trükk, van ismerőse, rokona stb. aki terhes, elkér tőle egy kis pisit, azt jónapot, 4 hónaposan (amikor meg látszani kezdene) meg "véletlenül" elvetél....

De az is lehet h tényleg terhes, mitől 100%hogy nem az?, Te honnan tudod?

2012. szept. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert ő mondta mesélte nekem hogy elhagyta a barátja és eljátssza majd hogy terhes!! Aztán később a barátja mesélte nekem én erre rögtön hogy tesztet mutatott? és aszt mondta igen előtte csinálta meg! Azóta el telt egy kis idő se has se semmi ... szerintem az ilyen szánalmas csak érdekelne hogy játszotta így ki a tesztet..!
2012. szept. 16. 14:41
 5/11 anonim ***** válasza:
ja szóval így akarja visszaszerezni a paliját,kis pitiáner az unokatesód,hát szerzett terhestől származó vizeletet
2012. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ezért is vesztem vele össze nagyon ! én hasonló cipőbe vagyok de én tényleg terhes vagyok és inkább a barátomnak nem mondok semmit mert én aszt akarom h én miattam és remélhetőleg a szerelmünk miatt békül ki velem nem a baba miatt! Hallatom arról is h valamit a pisibe kell rakni vagy valami ilyesmi és annak hatására pozitív lesz.. az biztos furfangos volt!!!!!!
2012. szept. 16. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
JAjj de gyerekesek vagytok mán. Te tényleg terhes vagy,aszt mondod, de a barátod ne agyerek miatt béküljön ..... Ő nem terhes, de ezzel akarja megfogni...ja, és még van is vmi amit a pisibe kell rakni és pozi lesz. Persze....Te nem-e lehet h tőled lopta aszt a pisit ?....
2012. szept. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy gyerekes vagyok!!!!! Mert távol áll tőlem!!!!! Nem Lophatta Tőlem Hisz Át Sem jár hozzánk! 2 K***-a Nem érdekel mit csinált csak kíváncsi voltam a kis furfangosságára!
2012. szept. 16. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Lényegtelen.egy fiatal pasi inkább csak lelécel ha meghallja hogy a volt barátnő terhes, tehát ezzel senki nem fogja a pasiját visszaszerezni. :)
2012. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de fura, hogy mindketten terhesek vagytok, és mindkettőtökkel szakítottak pont akkor, mielőtt kiderült volna:) Na ahogy itt a többi válaszoló jó szándékkal igyekezett válaszolni: szerezz egy ismerőstől vizeletet, és mártsd bele a teszted, majd mondd meg a szerencsétlen exednek szomorú szemekkel, hogy ez nem kötelezi semmire, csak akkor menjen vissza, ha tényleg szeret:)
2012. szept. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!