Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 babámat várom juli 29-én...

3 babámat várom juli 29-én volt az ut menszeszem voltam már dokinál eddig minden rendben. Az első 2-vel is voltak rosszulléteim de a 3 baba más főleg du-tán vagyok rosszul hányinger puffadás álmosság ti hogy birjátok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 17. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a 3. babámat várom,tegnap töltöttem a 14.hetet:))

Egyik gyerekkel se volt semmi bajom.de ez a kismanó az elején nem birt magával,folyamatos rosszullét,hányni nem hánytam,de nagyon rossz volt,volt hogy szinte egész nap tartott.

Aztán csökkent,a fáradtság és aluszékonyság a mai napig fennt áll,életemben nem aludtam és feküdtem ennyit:))

Lehet a kor is számit,mert 35 éves vagyok,de ez a terhesség teljesen más mint a többi.Most elmultak a rosszullétek,most jött a légszomj és a szivdobogás:))

Mindig van valami,de legalább érzem hogy itt van velem:))

2012. szept. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem is a 3. babám jön, és az elején nagyon kiütöttek a tünetek. Mióta terhes vitamint szedek és magnéziumot, sokkal jobban vagyok. És többször eszek kevesebbet, este lefekvés előtt is még bekapok pár falatot. Így nincs úgy leterhelve a gyomrom úgy érzem. És ha rámtör a hányinger rögtön rágcsálok vmi édeset. Nekem ez vált be eddig... Remélem nem fognak visszatérni a kezdeti problémák! Én a Müller-es magnézium tablettát szedem, 2x egy nap, a másodikat délutánra, így kevésbé jön elő az esti émelygés. Az első 2 gyerekkel nekem is du. volt roszabb. Neked már tippeltek a nemére a babának?
2012. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos még nem tudta megmondnai a doki a 12 hetes uh-n.Korai volt még....1-én megyek ujra hozzá,rákérdezek hátha,akkor leszek 15+6 elvileg uh méretek szerint,amugy meg 15+2:))

Neked tippeltek már?

2012. szept. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
sziasztok ezek szerint nem vagyok egyedül a rosszullétekkel kicsit örülök is hogy más is van így ezzel persze nem rosszindulatból én csütörtökön megyek dokihoz nem tudom pontosan mennyi idős vagyok de kiváncsian várom az uh alapján mennyi idős terhes vagyok a nemét azt én nem fogom megkérdezni mert van két lányom és most fiút szeretnénk majd ha kibújik meglátjuk mindegy csak egészséges legyen
2012. szept. 24. 13:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk van fiu is meg lány is,de jobban lány párti vagyok,a férjem meg pont fiu,de teljesen mindegy,csak egészséges legyen:))Én hétfőn megyek dokihoz,aztán 18.-án meg Pestre genetikára:)35 elmultam,igy muszáj mennem oda is.
2012. szept. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én a 2. válszoló vagyok, még nem tudjuk mi sem a nemét, az elején járok a terhességnek. De nálam az első 2 terhességnél már az elején kezdődtek, és végig maradtak a rosszullétek, most pedig mióta szedem az Elevitet és magnéziumot, megszűntek :) Már két fiunk van, nagyon örülnék, ha most kislányunk születne, de persze nem ez a legfontosabb, csak egészséges legyen. Én 34 éves vagyok, és a 12. napon voltunk együtt, kislányra próbálkozva. A két fiú a pé napján sikerült, ezért most kipróbáltuk így, mert sokan írják, hogy ez kislányra esélyesebb :) Nektek mik a tapasztalatok?
2012. szept. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Nekünk clostis baba és a peteéréskor 3 napig beleadftunk mindnet hogy végre sikerüljön:))

Igy nemt udok tapasztalatokat irni sajnos.Kislány párti vagyok,a férjem meg pont az ellentetje:))

De még nemt udjuk mi lesz,majd remélem hétfőn már kiderül:))

15 hetes vagyok most:)

2012. szept. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ti mennyit hiztatok eddig??
2012. szept. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ismét 2. vagyok. Én még csak a 8 hétbe most lépek...de a rosszullétek nem szűntek, hanem erősödtek. A kérdezőhöz csatlakozva, minden nap délután/estefelé erősödik, és már lassan nem bírom, olyan kimerítő érzés :( A terhes vitaminoktól is rosszul vagyok :( így most csak multivit. pezsgőtablettát iszok, mert az nem irritálja a gyomrot, és kiegészítem folsavval, hogy meglegyen a 800 mikrogramm/nap.

Én eddig nem híztam, maradtam a súlyomban.


Még jó, hogy éjszaka tudok aludni, mert nappal még mindig fáradt vagyok, és ideges. A két fiam is szenved tőlem, de kibírjuk vhogy.


Nektek változott a helyzet a rosszulléttel? Csökkent? Mi segített hozzá? Vagy magától elmúlik? Már nagyon örülnék ha egyszer egy nyugodt estm lehetne, amikor nincs émelygés, hányinger! :(

Nekem olyan, mintha vmi marná a gyomromat, de nem gyomorsav hanem vmi más...ezek a hormonok? Szörnyű!

2012. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!