Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.2-3 nap múlva kellene...

Kb.2-3 nap múlva kellene megjönnie a menstruációmnak. Szerintetek reménykedhetek még, hogy babás vagyok? Itt a görbém:

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 18. 09:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen korán ezen agyalni, hogy van e esélyed totál értelmetlen. Mert mind addig ameddig nem jön meg igen is van esélyed.

Kérdező sokat próbálkoztatok már, hogy ennyire izgulsz miatta?

Mert szerintem egy kicsit lazítanod kellene.

2012. szept. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem mind kettő link totál üres volt. :(
2012. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Igen,igazad van,amig nem jön meg,addig van remény..:) 4 hónapja próbálkozunk sikertelenül,ami valójában nem sok,csak nekem tűnik annak,mert azt gondoltam,hogy majd milyen könnyen összejön..
2012. szept. 18. 11:17
 14/25 anonim ***** válasza:

pont így voltam vele én is !és még azóta se jött össze!közbe kiderült baj van!

belinkelnéd a görbédet újra!köszi előre is!

2012. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
2012. szept. 18. 12:42
 16/25 A kérdező kommentje:
És milyen bajt találtak nálatok? Ti mióta próbálkoztok?
2012. szept. 18. 12:48
 17/25 anonim ***** válasza:

bocs de én még mindig nem látom!teljesen üres!próbáld meg a görbéd alatt van egy link kattints rá egy külön ablakon fog megjelenni és az húzd ide!

mi most már lassan egy év!bár hamarabb derült ki mint egy év de így is sokkot kaptam!azoospermiát állapítottak meg a páromnál!nincs spermája azt jelenti!

2012. szept. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

[link]


Belinkeltem mégegyszer,hátha látja mostmár mindenki..:)A holnap reggeli hőm sokat elárul majd szerintem,mert ha még esik,akkor az menzi lesz..

2012. szept. 18. 16:01
 19/25 anonim ***** válasza:

Most már látom!

Drukkolok nagyon, de szerintem az nem jó, hogy a vonal alá ment a hőd! De a nemvárt napján, ha nem jön meg tesztelj reggel!

2012. szept. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen,engem is az szomoritott el,hogy a vonal alá ment a hőm..:( Na,de bizom a holnapban,hátha visszafordul..:)
2012. szept. 18. 17:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!