Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Herebiopsziás műtét után csak...

Herebiopsziás műtét után csak egy lombikra van esélyünk? Azaz egy esély van?

Figyelt kérdés
0 a spermaszám.De ha nyernek a biopsziával keveset akkor azt elhasználják az első lombiknál?
2012. szept. 18. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ,hogy mekkora darabot vettek ki.

A férjem műtétjét Papp György profeszor csinálta és egy nagyobb darabot metszett ki,hogy több alkalommal legyen használható,ezek fagyaztásra kerültek.


A műtétet végző orvostól tudhatjátok ki,hogy mekkorát metszett ki.


Úgy ne járjatok mind mi,ezért leírom,nálunk mi történt : a férjemnél csak éretlen sejtek voltak a bioptátumban,engem megstimuláltak,szóltam a lombikos biológusnőnek,hogy vegyék elő napokkal előtte a lefagyasztott herebioptátumot mielőtt nekem lesz a leszívás,mert érlelni kell a megtermékenyítés előtt.

Elfelejtették elővenni és érlelni!!!!!!!!!!!!!!!!

Majd mikor meg volt a leszívással 10 gyönyörű petesejt,akkor azt mondták,hogy bocsika,az összes bioptátumot kivettük most fagyasztásból ,de nem volt benne megfelelően érett sejt,hát persze ,hogy nem volt ,mivel előtte napokkal ki kellett volna venniük a bioptátumok egyikét n szóltam is pedig.

Az összeset elhasználták akkor,mondván,megnézték mindegyikben,hátha van érett sejt ...


Papp professzorúr pedig még a műtét előtt megmondta,hogy csupán egyszer fog kimetszeni egy nagyobb hereszövetet és később az több lombikra elegendő lesz...

2012. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok jártas a dologban, de mintha úgy hallottam/olvastam volna, hogy ilyenkor donor+sajáttal próbálkoznak. De egyéni felvilágosítást biztosan kapsz ott ahova lombikra mentek.

Sok sikert!!

2012. szept. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok és igen jól írod kedves második,ilyenkor a donor sejteket is használni szokták,nálunk is a donorsejteket vetették be akkor .

Azóta két gyönyörű örökbefogadott gyerkem van :-) .


Nagyon drukkolok a kedves kérdezőnek,hogy mielőbb sikerrel járjatok ,tudom mennyire nehéz lelkilge végigcsinálni mindezt!

2012. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kedves Első!! Gratulálok!! Sok boldogságot hozzájuk! Hasonló helyzetben voltunk mi is, bár a lombikig nem jutottunk. Nekem is van egy örökbefogadottam és egy kirepült neveltlányom :) ...aztán úgy alakult, hogy elváltunk és a mostani férjemtől született 2 kisfiam :)
2012. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kész regény a Te életed is :-D !!!

A lényeg,hogy a leírásod szerint te is boldog vagy!

2012. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:-) igen, most már minden kerek. Ó mit kerek, gömbölyű :D


Elnézést a kedves kérdezőtől, hogy nem ideillő válaszokat adok :)

2012. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,h írtatok.Igen mondták a donort.De azt nem akarjuk csak legvégső esetben.De akkoris csak a családból.
2012. szept. 18. 18:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha normális a dokid akkor nem. Nekünk 5 lombikot csináltak egy biopsziából vett anyagból. Sokakat rábeszélnek a donorra, de én nem vállalnám be, ha van saját spermium.
2012. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sziasztok!elsőtől kérdezném(nállunk sincs sperma és a papp prof fog biopsziát csin.)csak egyszer vesznek le mintát?tehát ha amit levettek és kevés van benne akkor már nem is vesznek ki több szövetet?azt hogy van e a szöveten azt rögtön látja mikor felvágja?vagy kiveszi rögtön mikoroszkop alá teszi?már akkor kiderül h van e mikor még nyitott a seb?volt y kromoszoma vizsgálatotok elötte?ha igen milyen volt az eredmény?és végül mikor adtatok a profnak pénzt mütét elött v után?
2012. szept. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!