Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pg53 megbízhatóan mutatja az...

Pg53 megbízhatóan mutatja az ovut? Reggeli első nyál megfelel hozzá? Vagy a hőmérés a tuti? Csak már a 6-ik napon vagyok.

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én csak 1 hónapot használtam ugyan, de nekem állandóan páfrányos volt, holott csak az ovuláció körüli időszakban kellett volna, hogy az legyen. Most menses alatt is néztem kíváncsiságból és akkor is páfrány volt mindenhol... Szerintem ne erre alapozz! Én most LH tesztekkel próbálom "belőni" a megfelelő időpontot; remélem sikerül :)
2012. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kamu az egész.
2012. szept. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem nyálból mindig páfrányos volt, a másikból meg sose.ott mindig azt mutatta nincs p.é.-m pedig hőmérő szerint, és tünetek szerint igen..
2012. szept. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!