Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a nőgyógyász...

Lehetséges, hogy a nőgyógyász kézi vizsgálattal és hüvelyi uh-val nem veszi észre a 10 hetes terhességet?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Kézivel elhiszem, mert a 2. babánál egy 60 körüli sztk-s doki azt mondta, h "Nem érzi h meg van nagyobbodva méhem"....Kb. 8 hetes lehettem .....az uh megerősítette 1 hét múlva a terhességemet.Hasival is látnia kell már vmit 10 hetesen, hüvelyivel, meg pláne. Ha terhes.

2012. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A tegnapi válaszok nem győztek meg, hogy észrevenné?? Vaze, mi a francért nem mész el még vagy öt nőgyógyászhoz???
2012. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy észrevenne egy 10 hetes terhességet! Hidd el, te is! Egy nagy fekete foltot mindenképp kell látnod az uh képen, ha terhes vagy.
2012. szept. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp azt a választ akarod hallani, hogy terhes vagy. hidd el, a nőgyógyász azért kapta a diplomáját, mert ért hozzá. ha eddig egy dokinál voltál,keress fel egy másodikat is, hátha az első téved. de utána inkább fejezd be a görcsölést! szeretkezz és majd jön a baba!
2012. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pont 10 hetesen voltam én is uh-n akkor egy 3cm-es baba látszódott gyönyörűen egy sima hasi ultrahangon sőőőt előtte a 8 hetesen már az 1.4mm-es is látszódott és az is hasi uh volt!!! Akkor szerintem ezek utána elég egyértelmű a válasz!!! DE ha vki ennyire nem biztos a dolgában miért nem megy el másik dokihoz? Én ezt nem értem végképp. NAgyon analfabéta orvosnak kell lennie h 10 hetesen ne lássa!!!! Főleg hüvelyivel. Igaza van az előttem szólónak próbálkozzatok majd sikerül. De az már biztos az ilyen beképzelős, görcsölősen próbálkozósoknak emiatt nem jön össze. Ha csak szimplán próbálkoznál nem stresszelnél nem lenne gond.

15hkm

2012. szept. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 iluci26 ***** válasza:
Biztos ,nekem egy 12 hetes terhességet nem vett észre az ügyeletes a kórházban azt mondta menstruációs görcs .Mikor elértem a saját orvosom mondtam a panaszom megvizsgált de már késő volt el kellett venni a babát.miért pont 12 hetesen vettem észre ,hogy babát várok mert hormon gondokkal kezeltek és nem számítottam terhességre mivel hónapokig nem jött meg már azelőtt is párszor.
2012. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!