Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nögyógyász fizikális vizsgálat...

Nögyógyász fizikális vizsgálattal észrevesz bakteriális fertözést?

Figyelt kérdés

Bövebb folyás és idönként minimális égö érzés jelentkezett. Megvizsgált (kenetet nem vett), azt mondta minimális gombás fertözés, kaptam rá szereket, el is használtam, de mintha ugyan úgy meglenne a folyás. Félek nehogy bakteriális legyen és gondot okozzon a babánál. Lehet, hogy nem vette észre? Mit tegyek? Vagy már csak beképzelem?

14 hetes km


2012. máj. 5. 00:52
 1/2 anonim válasza:
Szerintem menj vissza és ha megint flegmázik, hogy áá szerintem ez vagy az, akkor válts orvost ameddig még teheted.
2012. máj. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menj vissza,mond neki,hogy kontroll,mert úgy érzed nem javult.Ő nekik nem kell kenet egy gombához,megvizsgál és a nyálkából tudja általában,hogy mi.Elvileg csak szülésnél okoz gondot a picinek,addig vele nem érintkezik a gomba,meg semmi.
2012. máj. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!