Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes gyógyszer mellett?

Lehetek terhes gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve abortuszom volt, azóta fogamzásgátlót szedek, mindennap, sose hánytam még ki és nem is szedtem antibiotikumot, tehát mindennek rendben kell lennie, de fura érzésem van. Mindjárt megjön érzésem van pedig még 10 nap van a mensiig, folyton pisilek és fáradt vagyok, ugyanazok a tüneteim mint múltkor. Mi lehet ez? Lehetséges egyáltalán hogy gyógyszer mellett baba is lett?

2012. szept. 18. 23:33
 1/8 anonim ***** válasza:
ha rosszul szeded akkor igen.
2012. szept. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lehetséges igen... ismerek is egy olyan lányt, aki így járt.
2012. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én kettőt ismerek.
2012. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rendesen szeded, tehát valószínűleg nem vagy terhes. (Az meg, hogy mindenki azt állítja, hogy gyógyszer mellett lett terhes, csak azt mutatja, hogy nem akarják bevallani, hogy rosszul, vagy nem szedték a tablettát.)
2012. szept. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Helyes szedés mellett is lehet terhes, a tablettának van hiba %-a.

De ha még 10 nap lenne a vérzésig, akkor koraiak a tünetek.

Ha nem jön meg, csinálj tesztet.

2012. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En ugy tudom,hogy vannak tabik amik a megtermekenyülest es vannak amik a beägyazodäst gätoljäk....de lehet,hogy rosszul tudom.
2012. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor most féljek vagy nem? Amúgy ha már terhes lennék akkor is meg kéne jönnie a gyógyszermentes héten a vérzésnek?
2012. szept. 19. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát lehet,h lesz valamicske vérzésed akkor is, ha terhes vagy, a biztonság kedvéért csinálj majd egy tesztet, a legérzékenyebbek is csak a beágyazódás után pár nappal hoznak eredményt, szóval az aktus után tesztelj két héttel a biztonság kedvéért.

Nagyon kicsi az esély arra, hogy terhes légy de tudod ez pont az a terület ahol minden megtörténhet és mindennek az ellenkezője is.

Én inkább egy kis felfázásra, vagy egy erősebb peteérésre gyanakodnék.

De kívánom, hogy alakuljon ugy, ahogy te szeretnéd! Részvétem az abortusz miatt, remélem túl van már rajta a lelked!

2012. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!