Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Romed terhességi teszt átver...

Keldaa kérdése:

Romed terhességi teszt átver vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok Tegnap reggel csináltam az elsö vizeletböl tesztet amin igen 2 csik van de az egyik valahogy nem ott van ahol kéne legyen!! mintha elcsuszott volna Képet sajna nem tudok fel tenni mivel nem jó a fényképezöm de most akkor lehetséges hogy terhes vagyok? nem merek másikat csinálni nem várt mensi elött vagyok 4 nappal még megprobálom azt az idöt kivárni. Aug 24 volt meg utoljára röneteim görcsölt a hasam de mára már el mult most kezd érzékeny lenni a mellbimbom de ez mensi elött igy szokott lenni Nagyon szeretnénk babát a párommal SEGITSETEK mi lehet ?

#pozitív #romed terhességi teszt
2012. szept. 19. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést csak egy újabb teszt fogja megválaszolni. Lehet, hogy hibás a teszt, vagy csak tényleg elcsúszott a reagens.
2012. szept. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ remélem elcsuszott és két csikos lesz de mág várok egy másik tesztel
2012. szept. 19. 08:59
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Szia!Én amikor Romeddel teszteltem azt hittem rossz:2db volt,egy hét különbséggel csináltam meg.mind a kettő nagyon,de nagyon halványan mutatott pozitívat úgy 10-13 perc után(időn túl).akkor én azt negatívnak vettem(azt hittem száradási csík).mindenki csak rosszat írt róla.de csak nem jött meg a havim.csináltam egy másik tesztet kb 5napra rá,full pozitív lett kb 3 másodpercen belül.várj még pár napot és egy másik fajtával tesztelj!Drukkolok és várom az eredményt!
2012. szept. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi hát még meg várom a hétvégét mert akkor kéne meg jönni-e remélem nem jön de mintha érezném a mensi elötti tüneteket "Megfog jönni " érzés hát azért még reménykedem

majd le irom mi volt

2012. szept. 21. 06:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?mi lett?várom nagyon a választ!!!
2012. szept. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát tegnap meg jött :(:( nagyon el keseredtem már nem tudom mit tegyek nagyon régota probálkozunk Pcos vagyok Meforalt szedek de még mindig semmi :(
2012. szept. 24. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!