Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után mitől...

Spontán vetélés után mitől szúr a méhem? Voltam dokinál, azt mondta teljesen kiürültem úgy néz ki, de azért a biztonság kedvéért csináljak 2 hét múlva tesztet.

Figyelt kérdés
Most elkezdett szúrni a méhem bal oldala, ami vetélés előtt is, erre azt mondta a doki, hogy oda volt beágyazódva a baba. Tele lettem pattanással és kezd fájni a cicim. Most mitől van ez?
2012. szept. 19. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Uh hát ilyenkor ált. kontroll ultrahang szokott következni mert nem tanácsolják az azonnali teherbeesést.


Biztos vagyok benne hogy a nemi életet kihagytátok a vetélést követő hat hétig szv. a terhesség kizárt .


Sajnálom ami történt . attól függ mennyi idős babát vesztettél el annyit kell várni ... az első 12 hétben elvesztett apróságok után 2-3 hónapot javasolnak . szedj vitaminokat ! a tünetek nem tudom mitől lehetnek sajnos egyedi hogy ki hogy reagál.

2012. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5-6 hetes volt és igen, most várunk, védekezünk, 2 hónapot javasolt a doki. Csak most mi szórakozik velem?
2012. szept. 19. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
A hormonok.Nekem 3 hete volt műtétem és még mindig nem vagyok teljesen a "régi" bár lelkileg sose leszek az a missed ab után:(
2012. szept. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sajnálom :(( de én még csak 8 napja vetéltem. és most már feghér folyásom is lett
2012. szept. 19. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy válaszoltál írhatom is vissza, hogy mai nappal nekem is "megjött" a fehér folyás. Én ezt nálam a gyógyulásnak könyvelem el:)
2012. szept. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!