Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudnék elvetélni, ha...

Hogy tudnék elvetélni, ha csak pár napja vagyok talán terhes?

Figyelt kérdés
Késleltettem a mensimet (sok citrommal), mert kirándulni voltam a barátommal, de már 2 napja abbahagytam, és még mindig nem jött meg. Így már 5 napja késik. Félek, hogy közben teherbe estem. Pár napos terheseknek otthoni vetélésmódszer?

2012. szept. 16. 14:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
94%

Sehogy.

Majd ha kiderül, hogy tényleg terhes vagy, és nem akarod a gyereket, akkor mehetsz elintézni a dolgot a hivatalos útján.

2012. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
hát ne haragudj,de nem vagy normális,honnan tudod,hogy terhes vagy?késhet a a citromtól is,meg a stressztől is
2012. szept. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Ugorj ki az ablakon, és nem kell többet ilyenen stresszelned!
2012. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy terhes vagyok, csak azt, hogy nem akarok az lenni. Olyanra gondoltam, hogy esetleg olyat tud valaki, hogy hogy lehetne minél hamarabb megszakítani otthon. Vagy mensit előrehozni (de ezeket már olvastam: torna, vörösbor)
2012. szept. 16. 14:25
 5/28 anonim ***** válasza:
90%
Anya akarsz lenni egyszer? Majd olvasd vissza a kérdést akkor, esetleg mutasd meg a majdani felnőtt gyerekednek is.
2012. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Az megsem fordult a fejedben,hogy védekezni kéne és nem ilyenen agyalni???
2012. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%

Te tényleg nem vagy okos.. Annyiszor megírták már! A citrom nem késlelteti a menstruációt. Sőt semmi nem késlelteti. Ha a szervezeted szerint meg kell jönnie, akkor meg is fog jönni.

Ha nem volt annyi eszed hogy megfelelően védekezz, akkor most vállald a következményeket, és ne kísérletezz esetleges elvetélésekkel. Csinálj tesztet. Ha terhes vagy akkor menj orvoshoz, és kérj időpontot abortuszra vagy szüld meg..

2012. szept. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
89%
uram isten. te milyen buta csaj lehetsz...
2012. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

(Előbb már írtam kommentet, ugyhogy lehet, hogy kétszer fogom ugyanazt írni)

Védekeztünk, csak nem az egész alatt. Mint hogy nem élvezett belém, maximum előváladéktól lehetek terhes. De nem szidást kérek, hanem választ a kérdésemre. Köszi!

2012. szept. 16. 14:38
 10/28 anonim ***** válasza:
91%

Erre egyszerűen nem tudok mit mondani.Még egy ilyen bolond ember nincs mint te.Késlelteted(?),védekezni eszedbe sem jut,majd jössz nyavalyogni,hogy jaj lehet,hogy terhes vagyok.Majd szórakozol a saját gyereked életével/már ha terhes vagy/,és otthoni vetélésről kérdezel?Tudod mivel jár ez?Beletudod egyáltalán az agyadba vésni?Nézz már meg egy videót az abortuszról!Na,meg ha el is vetélnél akkor is dokihoz kell menjél,mert meg kell néznie,hogy kitisztultál-e rendesen.

Már csak abban bízom,hogy 14-nél nem vagy több....

2012. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!