Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnapig kellene megjönnie a...

Holnapig kellene megjönnie a mensimnek, fel vagyok puffadva, az alhasam néha szúr és görcsöl, ami nekem szokatlan mensi előtt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Gyakrabban járok pisilni, néha hányingerem van, kívánósabb vagyok, a hasam feszes, keményebb, puffadt. Csak vizes folyásom van.
2009. júl. 31. 23:27
 1/7 A kérdező kommentje:
A vizes folyás kb. 3 napja van meg.
2009. júl. 31. 23:29
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Ha nem jön meg,akkor majd a teszt megmutatja!Sok szerencsét!

2009. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de én egy hete így érzek. Tegnap vagy ma kellene megjönnie, tegnap nem bírtam ki teszteltem délután, de negatív. Pedig most olyan mások voltak a tüneteim. Eldöntöttem, hogy most már nem adok a tünetekre, hisz a menszitől is ugyanúgy lehet. Persze lehetsz babás is. Sok sikert kívánok.
2009. aug. 1. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vizes folyás mensi előtt gyakori, de azért volt már aki azt írta, hogy mégis babás volt. A tüneteid alapján bármi lehet. Sajnos nem tudok mást mondani, hogy ha nem jön meg, akkor még várj egy kicsit a teszthez.
2009. aug. 1. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Terhes lehetsz, amennyiben vedekezes nelkul szeretkeztetek, de a tunetekre ne alapozz szerintem.

Legalabbis magambol kiindulva: ha nagyon akarok, akkor barire kepes vagyok ot tunetet talalni a testemen, igy volt ez az elso honapban is, amikor biztam a bababan, a mensit is keptelen voltam kivarni, mert annyira biztos voltam a sikerben. Termeszetesen lett egy negativ tesztem es masnap megjobb, dupla csalodas es rajottem, hogy kepzelodtem, mert akartam.

Kovetkezo honapban nem kerestem tuneteket, nem is vettem eszre semmit, csak turelmetlenul vartam a nemvart napjat, nem jott meg, este teszteltem pozitivat.

Ha tenyleg ilyen keves van mar a nemvartig, akkor ezt konnyu lesz kibirni, sot, mivel tegnapi a kerdes, igy mar el is jott a nap. Varj delutanig, ha nem jon meg, akkor vegyel egy tesztet, ha nagyon turelmetlen vagy, akkor megcsinalod ma este, ha kibirod, akkor holnap reggel.

En nem birtam ki, de elotte 3 oran at nem mentem pisilni, tartogattam, keveset ittam, hogy koncentralt legyen es clearblue mutatta ki egybol hatarozottan. (volt itthon egy 20-as erzekenysegu szamomra ismeretlen teszt, az csak nagyon-nagyon halvanyan lett pozitiv ugyanabbol a vizeletbol.)

Sok sikert!

2009. aug. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat, de megjött a mensim sajna :(((! Amúgy megszakításos módszerrel védekeztünk a párommal. Lehetek attól terhes ha megjött? Mert kb 1 hétig egészen máig elég rosszul voltam, ami még soha nem fordult elő velem mensi előtt. Nagyon hányingerem volt és a hasam enyhén görcsölt! Puffadt és feszes volt.
2009. aug. 1. 23:39
 7/7 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Hát nem akarlak elkeseriteni,de ha rendesen megjött,akkor sajnos nem lehetsz terhes!Főleg,ha megszakitással védekeztetek!Mégha nem védekeztetek volna,akkor se biztos!Nagyon ritka szerintem,hogy valakinek megjön rendesen,azt mégis terhes!De ne keseredj el,legközelebb ne védekezzetek,ha ennyire szeretnél kisbabát!:)))

2009. aug. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!