Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensmentis Kft-ról vélemények,...

Mensmentis Kft-ról vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Pcos vagyok, több, mint másfél éve nem jön a baba, a mensim sincs rendben, szeretném felkeresni őket. Minden velük kapcsolatos dolog érdekel.
2009. aug. 1. 07:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak érdeklődtem náluk telefonon. Szerintem borzalmasan drága és az előjegyzés is hosszú, annyi idő alatt SZTK-ra is bejut bárki. A SOTE klinikákon is jól kezelik a pcost, és vannak náluk olcsóbb magánrendelések. Egy időben 100 ezer forint volt az egyik fogyi csomagjuk, azóta már olcsóbban kínálják, talán mert annyiért nemigen kellett az embereknek - tarifák a weblapjukon. Nekem nagyon pénzszagú az egész. Biztos vannak akiknek tudnak segíteni, ám én nem engedhetem meg magamnak és a pcos kezelésében fontos gyógyszer megfelelő eljárás keretében más orvos is kérvényezheti. Nekem megfizethetetlen, viszont ha te megengedheted magadnak és úgy érzed segíthetnek menj!
2009. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Én pedig járok hozzájuk és csak jót tudok mondani.

Nagyon profik, nekem nem kellett hónapokat várni időpontra, sőt! Egyáltalán nem pénzéhesek, pl. sztk-s leleteket is elfogadnak. Tényleg figyelnek az emberre és nem kezelnek félre. Ennyit szerintem bőven megér az áruk...

2012. szept. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!