Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki úgy, hogy a...

Járt már valaki úgy, hogy a hője azt mutatta, hogy nincs peteérés, és mégis terhes lett?

Figyelt kérdés
2012. szept. 20. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.Full cikkcakk görbe, és most 16 hetes a terhesség.
2012. szept. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj,egy kicsit megkönnyebbültem. Nekem is egyik reggel ilyen,másik reggel olyan,és fel-le ugrál. Igaz,volt tojásfehérje nyákom,de elég alacsony is a hőm. Ma vagyok a 18. napon,tegnap előtt volt a nyák. És tegnap 36.4 volt,ma 36.00. Már tiszta ideg vagyok. Kétszer voltam már terhes,igaz nem elsőre jött össze,de sikerült. Tudom,hogy ettől függetlenül lehet baj,de bízok benne,hogy csak nem jól mérem,mert előtte mindig forgolódok,meg nyújtózok. Nem tudom megállni,ja meg a gyerektől sem mindig tudom rögtön mérni. Nem tudnád esetleg feltenni a görbéd? Köszi!!!
2012. szept. 20. 08:02
 3/4 anonim ***** válasza:
belinkelned a gorbed legyszi :)
2012. szept. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is jártam így, már a ciklusom 28-ik napján voltam és semmi, cikk cakk egysíkú görbe. Azon a napon abba is hagytam az egész görbézést és terhes is lettem. Akkortájt kellett megfogannia, szóval ilyen is, van.
2012. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!