Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhesség elején járok, kb....

A terhesség elején járok, kb. a 3. -4. hetében, és másfél hete görcsölgetek, néha erősen, néha gyengébben. Normális ez?

Figyelt kérdés
Tegnap este 2x is olyan görcseim voltak hogy kisugárzott a hüvelyembe. kb.10 percig tartott. Eddig még nem fájt ennyire. Ja, és mindig délután és éjjel vannak az erősebb görcsök.
2012. szept. 20. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szedjél Magnerot tablettát,mielőbb kezdd el. kíméld magadat. sajnos mást nemigen tehetsz érte. ill. az orvosod írhat fel Utrogestant,ha elmész hozzá,de nem mindegyik teszi meg,az enyém pl. fel se ajánlotta-többet nem is megyek hozzá,mert a babám akkor nem maradt meg.
2012. szept. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hetes terhesség még nem is terhesség, akkor ágyazódik csak be ki sem lehet mutatni.
2012. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 sumergo ***** válasza:
Honnan tudod, h terhes vagy?
2012. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.Onnan, hogy kétszer teszteltem 1 hét különbséggel és mindkettő kimutatta hogy az vagyok. 2. Az ébredési hőm 37-37.1. 3. Nem jött meg a menstruációm.

Egyébként tegnap voltam nőgyógyásznál és azt mondta hogy az 5. hétben vagyok, mert az utolsó menstruáció első napjától számítják a terhességet.

2012. szept. 21. 08:59
 5/7 sumergo ***** válasza:
Na igen, akkor nem 3-4 hetes vagy, ezért kérdeztem. Gratulálok! A görcsökre a magnézium tényleg jó, de remélem a dokival is beszéltél a görcsökről.
2012. szept. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor stimmel, de 3 heteset még nem tudhattál volna.
2012. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, mondtam neki és azt mondta hogy azért van, mert növekszik a méh. Akkor van gáz, ha van vérzés is. De nekem nincs egy csepp se, hála istennek.
2012. szept. 22. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!