Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napja lefeküdtem a barátomma...

5 napja lefeküdtem a barátommal, sajnos bolondok voltunk, és nem védekeztünk, nem ment el a barátom, de azt hallottam, az előváladéktól is lehetek terhes. Terhes leszek?

Figyelt kérdés

számomra ez volt az első alkalom....

viszont ez az egész nem volt több "lökésnél"....


2008. máj. 16. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Ja, az előváladéktól is lehetsz terhes, bár kisebb az esélye. De nem igaz, h 1 kotont nem lehet felhúzni, na mind1 a ti bajotok.
2008. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes az előváladéktól is. Igaza van az előttem szólónak. Ha nektek jobb idegeskedni, akkor így jártatok...
2008. máj. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Természetesen lehetsz terhes az előváladéktól is, ha már voltak benne (életképes) hímivarsejtek, bár ennek a valószínűsége eléggé kevés, és attól is függ nagyban, hogy a ciklusod háníadik napján voltál... Nem oltalak le, hiszen gondolom, utólag már te is okos vagy. Legközelebb figyeljetek oda jobban! Sok szerencsét! :)
2008. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg menj el egy patikába,és vegyél egy esemény utáni tablettát!Kb 6000 ft!Egyik barátnőm a napokban vett!
2008. máj. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Az esemény utáni tabit is fel kell iratni orvossal.

Lehetsz terhes így is,de csekély az esély rá.

Az előttem válaszolók eléggé szigorúak,bár igazuk van.De az vesse rád az első követ,aki még soha nem volt felelőtlen.

Ezzel nem azt akarom sugallni,hogy ez így helyes,de gondolom tanultál belőle,és elmész nőgyógyászhoz hogy megbeszéld vele milyen fogamzásgátlási lehetőséget ajánl.

Remélem nem leszel babás,ha nem akarod.


Üdv

2008. máj. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ijeszkedni akarlak,de pont így jártam én is.Nem ment el a srác és mégis terhes lettem csak aztán elvetettük.Szóval legközelebb vigyázz,ha nem akarsz babát!!!!
2008. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem nagy a valószínűsége, hogy terhes lettél, ilyen esetekben 1-2%-ra lehet saccolni. De az ördög nem alszik! Szóval mindenképpen menj el orvoshoz, és írass fel esemény utánit!

Legközelebb csak azért vigyázz picit jobban, mert egyrészt ez elég drága dolog, másrészt nem tesz túl jót a hormonháztartásodnak, ezért nem szabad rendszeresen alkalmazni (asszem pár hónap kell két ilyen védekezés között, és ha ez alatt az idő alatt megint baleset történik, akkor tényleg baj van).


A "szigorú válaszolóknak": tényleg előfordul, hogy az ember elveszti a fejét. Szökőévben egyszer bárkivel megesik, hogy nem tud uralkodni a szenvedélyein. Ettől vagyunk emberek, és nem robotok.

2008. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!