Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt szedő anyukák,...

Clostilbegyt szedő anyukák, várandósok, hány babátok lett?

Figyelt kérdés
A dokim felírta tegnap a fent említett gyógyszert, megkérdeztem hogy ez növeli e az ikerterhesség esélyét, azt mondta igen. Szeretnénk babát,első lenne, de félek a rögtön 2től. Kíváncsi vagyok, akik szedtétek, nektek hogy alakult? Előre is köszi.

2012. szept. 21. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem a második babámnál kellett szednem, én megmondom őszintén NAGYON nem örültem volna ikreknek, csak a férjem van nekem mint segítség de ő is sokat nincs itthon szóval egy 2-3 éves nagyobb meg egy újszülött ikerpár úgy gondolom meghaladta volna a képességeimet:)

Szerencsére csak egy baba lett végül. Voltam UH-n egyébként többször is és az orvosom mondta hogy 3-4 érett tüsző is várakozott tiszta szerencse hogy csak egyikből lett baba. De én is úgy tudom hogy növeli az ikrek esélyét.

2012. szept. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen, első babának én se szeretnék ikreket, de ha ugy sikerülne akkor is a mienk lenne. Örülnék annak is, de igy első nekifutásra hát őőő..izé...Maradjunk egynél.. A párom örülne , ő azt mondta ugy is 3 gyereket tervezünk.Erre én: De én 3szor akarok terhes lenni nem kétszer vagy ne adj Isten 1szer.
2012. szept. 21. 09:34
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem ikreim lettek, egy fiú és egy lány. De nekem duphastont is kellett szedni, mert főleg a beágyazódással volt gond. A 10. héttől feküdnöm kellett, mert az egyik pete kezdett leválni. Szerencsére ma már 12 évesek a srácok. Soha nem akartam ikreket, de amikor majdnem elvetéltem, utána nagy boldogság volt a két baba. Igaz, nehéz volt az elején, de később jókat játszottak együtt. Mai napig sok időt töltenek egymással.
2012. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 lett tőle.
2012. szept. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jaj..egyik szemem sír a másik nevet. Nagyon imádnám ha 2 lenne.De elsőre?? Félek kicsit...

2.ik örülök hogy egészségesek lettek. Gratulálok.

2012. szept. 21. 11:35
 6/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is szedtem, de még terhes sem lettem. Az én ikreim jóval később, hormonkezelés után fogantak. Ne aggódj, hacsak nincs tele a család női ága ikrekkel, akkor elég kicsi rá az esély! Majd írj!
2012. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia, nincs sőt egyáltalán nem volt iker nöi ágon felfelé..csak nagymamám testvérének lettek egyszer.Persze az ük-részről nem tudom, de dédiig tuti nem volt...

No hát reménykedjünk.Ha 2 hónapig igy se jön össze pedig produkálok peteérést akkor küld el átjárhatóságira. Attól parázok még rendesen.Még elég sok idő van amig elkezdem szedni az első adagot, de majd irok azért.1hónap.....

2012. szept. 23. 13:36
 8/8 anonim válasza:
62%

Hello mink 3 eve szeretnenk gyereket de vegul sikerult

Nekem március 3 dikán irtak ki

Vissza mentem április 14 dikén akor ezt irták az ultrahangon

Az uterusban 13mm vaskos endom és 2db 6mmes petezsák szerü keplet dg: korai grav,terhesseg bizonyítot

Igaz hogy még 2-3het utan vissza kel meni uh ra de még sokszor ense hiszem el hogy sikerult a baba :)

Nem kel feladni ha elsonek masnak nem sikerul

2016. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!