Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Prolaktin hormon vizsgálatot...

Prolaktin hormon vizsgálatot kitől kérjek? Házi orvos ad beutalót vérvételre ott meg tudják nézni?

Figyelt kérdés
nincs pénzem fizetni endokrinológust!
2012. szept. 21. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nőgyógyász ad beutalt ingyen megcsináljak a hormonvizsgálatot ha rossz akkor kell menni olyan dokihoz ha esztk rendelés akkor ingyen van az is
2012. szept. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kérhet ilyet háziorvos, nőgyógyász vagy endokrinológus, megjegyzem mindkettő INGYEN igénybe vehető SZTK-ban.
2012. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat, ha tudsz honapokat varni mire bekerulsz egy sztk-s endokrinologushoz, akkor hajra.

En is ugy voltam vele, ha nem muszaj akkor eloszor az sztk-sat probalom meg. De mivel decemberre tudtak volna az elso idopontot adni, es ez aprilisban volt (es ez csak egy mezei 16. keruleti sztk volt, ezek utan a korhazi rendelesre ra se kerdeztem), akkor azt mondtam, hog kosz, inkabb keresek egy biztosan megbizhato fizetoset, mert nekem ennyi idom nincs, plusz az sztk-s rendelesert lof*szt kapsz esti fennyel, kerdezd csak meg azokat, akik kivartak a sorukat, es aztan sz*rtak a fejukre, mert hiaba minden lelet, szettartak a karjukat es kozoltek, ok ezzel nem tudnak mit kezdeni. Persze egy kis penzert mindenkinek megered a nyelve. Biztos vannak kivetelek, de sajnos az sztk-ban tb-ert rendelo dokik ilyenek. Ez egy ilyen vilag sajnos, szokd meg, ha nem viritod a lovet, nem kapsz megfelelo kezelest, mert manapsag mindenki csak a markat tartja.

Nem akarlak bantani, de gondolom babat szeretnel (ha tevedek ne is olvasd tovabb), az pedig joval tobbe fog kerulni mint 2-3 havonta egy fizetos doki, ugyhogy nem hiszem, hogy ne birnal ki 8-12 ezer forintot. En juliusban a mensmentisben voltam, elotte megcsinaltattam minden labort, ez az elso konzultacio 12 ezerbe kerult (utana a tobbi mar csak 10 ezer lesz), es mar aznap szedtem a gogyszert (pco-s vagyok) Legkozelebb csak 3 honap mulva kell mennem, ami most lesz oktoberben, szerintem ez kibirhato.

Amit javaslok, es en is igy csinalom, menj nogyogyaszhoz (itt nem kell a fizetos), kerj beutalot, de akkor mar ne csak a prolaktint nezesd, hanem 3 pontos terheleses cukor es inzulinszintet, valamint tesztoszteron, TSH-t, ezek a legfontosabbak, ennek megleteben mar nagyon sok mindent latnak az endokrinologusok es egybol megkaphatod a kezelest, esetleg egy 3-21. napi hormontukor se art, de azt pl nekem eleg erre az oktoberi kontrollra vinni. Ha ezeket megcsinaltatod (ugyis erre is kell varni 10-14 napot), jelentkezz be dokihoz (hidd el jobban jarsz ha kifizeted azt a pat ezer ft-ot), es mire az eredmeny a kezedben lesz mar mehetsz is hozza.

2012. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek!!!
2012. szept. 21. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!