Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állitolag korai terhességem...

Állitolag korai terhességem van, teszteken halvány a csik. Az orvos nézte ultrahanggal, látott 3mmes pontot. Azt mondta lehet ciszta is 2hét mulva kell visszamennem. Irt fel duphaston nevü hormon tabit. Ez árthat a babának terhessségnél?

Figyelt kérdés
2009. máj. 11. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az épp támogatja a tehességet, szedjed
2009. máj. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedjed mindenképp! Előző terhességemnél én is kaptam. :) És természetesen nem árthat a babának!
2009. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szedjed csak! Amúgy nekem is egy 3mm-es pöttyel kezdődött,most 18 hetes terhes vagyok! :) Gratulálok a babához!
2009. máj. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nekem először nem talált semmit, beijesztett, hogy méhen kívüli terhességem lehet, rá egy hétre, már 8mm petezsákot látott, ez volt hétfőn, csütörtök reggelre bevéreztem. az orvos azt mondta várunk, hogy kilökődik e, és ma uh-on meglett a 3mm élő embrióm szívhanggal.

nagyon örülünk :)

6+6 kismama

2009. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!