Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak egy napig tart a mensim....

Csak egy napig tart a mensim. Jól sejtem hogy nem elég vastag a méhnyálkahártyám? E vitaminnal segíthetek rajta?

Figyelt kérdés

Peteérésem nagy valószínűséggel van, mert félidőben van tojásfehérjés nyálkám elég nagy mennyiségben és pár napra rá elkezdenek fájni a melleim,amit a progreszteron okoz, ami elvileg petekilökődés után kezd termelődni. Viszont szerdán megjött a mensim, aznap alig volt, másnap elég sok volt, nem győztem cserélni a tampont, de azóta szinte semmi. Igazából egy tisztasági betéttel simán elvagyok....

Sokat olvastam az E vitamin jótékony hatásáról a méhnyálkahártyára. Szerintetek érdemes kipróbálni?



#E-vitamin #vékony méhnyálkahártyam
2012. szept. 22. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is azt szedem, napi 400 mg-mot. Az orvosom szerint fél -egy évig lehet egyhuzamban szedni, csak utánna kell egy kis tünetet tartani. Még a tiszta méhpempő is jó a nyh. vastagítására, azt is szedtem egyszer, és most megint tervezem elkezdeni.
2012. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rövid mensit nem csak a vékony méhnyálkaháryta okozhat. Szerintem hormon kontroll nem ártana.
2012. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!