Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS szeretnék választ valakitő...

SOS szeretnék választ valakitől! Két nappal a peteérés előtt voltunk együtt párommal, és két nappal a pé. Után enyhe barnás pecsételő "vérzésem" volt. Eddig még soha nem volt ilyen barnás dolog nálam, ezért nem tudom mit is jelenthet ez valójában?!

Figyelt kérdés
Elmúltam negyven, van már négy gyermekem, de nagyon szeretnénk még egyet. Fél éve próbálkozunk, eddig nem sok sikerrel.

2012. szept. 23. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Két nappal pé. után még nem lehet beágyazódás miatt..:(
2012. szept. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!Azért én bizakodom...hátha!!:-)
2012. szept. 23. 20:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Ma pé. után öt nappal vagyok, és az együttlét után friss vérzést tapasztaltam.Ez sem volt még eddigi életem során! Mi lehet a helyzet velem? Baba vagy valami betegség? Sajnos a dokim szabin van még pár napig, ezért elérhetetlen.Tud valaki valami okosat?Esetleg saját tapasztalat? Köszönöm!
2012. szept. 25. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Méhszájsebre tippelnék, az szokott szex után pecsételést okozni. Remélem nem lesz igazam!
2012. szept. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem áprilisban volt ilyen! PÉ után 5 nappal kezdődött. Nálam hormon hiány lépett fel és azért volt a pecsételés.
2012. szept. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Beágyazódás sajna, nem lehet még. A megtermékenyült petesejt nem halad ilyen gyorsan a méh felé. Ugye kb. 14 napon kiszabadul a pete, tegyük fel, már várják a kis fickók... Kell neki 4-5 nap, míg elér a méhbe és elkezdődik a beágyazódás folyamata. Várhatóan a peteérés után 4-6 nappal léphet fel pecsételő, beágyazódásos vérzés. Előtte más okai lehetnek. Egyébként hogy vizsgáltad a peteérésed? Lehet, hogy előbb volt, és a számított peteérés előtti együttlétkor már ott volt a kis petesejt...
2012. szept. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Külön nem vizsgáltam a pé. időpontját,egyszerűen a neten egy erre megfelelő oldalon vezetem a ciklusaimat,és ott jelezte ki a napját.Köszönöm a biztató választ!:-)
2012. szept. 27. 05:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy már terhes vagy előző hónapból és ez a beágyazódás vagy sajnos valami probléma ami miatt eddig sem sikerült fél éve.
2012. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!