Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácsra lenne szükségem! A...

Tanácsra lenne szükségem! A párom elvált már 3 éve van 2 gyerkőce, hogy érjem el hogy ne stresszeljem magam a volt feleség hülyeségein?

Figyelt kérdés
Már többször beszéltünk róla,hogy szeretnénk közös babát,na most vettünk közösen egy házat,van egy jól működő Kft.-énk,van autónk ,minden 7végén jönnek a gyerekek itt is alszanak szombat -vasárnap este visszük őket haza.Folyton azt kérdezgeti a párom a gyerekektől hogy mit szólnának egy kis tesóhoz,örülnének neki ,meg várják nagyon ,DE mikor felhozom ezt a témát a párom nem nagyon szeret róla beszélni ,miért?! Sajnos már egy éve próbálkozunk sikertelenül a párom volt asszonya folyamatosan fenyeget minket ,meg emaileket írogat nekem hogy meg ne próbáljak teherbe esni ,mert elüt ha meglát az úton,meg ha terhes leszek akkor eltiltja a gyerekeket az apjuktól,szóval lelki terrorban tart minket,nagyon stresszes vagyok ez végett :/ amióta megy ez az egész rendszertelen lett a menstruációm is...szóval van hogy 57 nap után jön meg a nőgyógyász annyit mondott hogy szedjek foggátlót majd helyre állítja .De mikor szedtem és abba hagytam azután kellett 1 év mire helyre jöttel ,meg babát szeretnénk !Ne ajánljon nekem foggátlót...Milyen tanácsot tudnátok nekem adni,hogy ne stresszeljem magam ezen az ügyön és hogy mit tegyek a menstruációm helyre hozatalához ,és teherbe eséshez? Gondoltunk méhpempőre az valamennyire nyugtat,meg helyre állítsa a menstruációt és teherbe esés céljából is szokták ajánlani .
2012. szept. 24. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondok jobbat: jelentsétek fel az exet zaklatásért és fenyegetésért.
2012. szept. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hoggadj le, és közöld az exxel, hogy az emaileket eltetted, ha nem hagyja abba amit csinál, kinyomtatod, és elviszed a rendőrségre, hogy halálosan megfenyegetett.

Utána keress fel egy endokrinológust, hogy rakja rendbe a ciklusodat, mert szerintem peteérésed sincsen, valami hormongond lesz a háttérben.


Amúgy a fogamzásgátló nem hülyeség, gyakran beválik, mert rendbeszedi a ciklust.


Plusz ha a hülyeségnek tartod, amit a dokid mond, vagy szerinted nem kezeli megfelelően a problémádat, akkor keress másik dokit.

2012. szept. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt tudom javasolni, hogy mondjátok meg az exnek, hogy ha így folytatja jelzitek a gyámügyön/bíróságon, hogy nem beszámítható fenyeget titeket és el fogjátok venni tőle a gyerekeket!

Valószínű, hogy ettől jobban meg fog ijedni mint a rendőrségtől, mert ha nem 0 az IQ-a akkor tudja hogy a rendőrség nem tehet semmit amég vér nem folyik.

DE a gyerekeket egy bírósági perben el tudjátok venni tőle!

Egy javaslat, hogy ezt ne te közöld vele, hanem a párod.


Amúgy 26 éves nő vagyok a párom 37. Az exe hasonló kaliber csak ő nem fenyegetett mindet hogy megöl meg ilyesmi. Csak szimplán beállított rendőrökkel az egyik este a lakásunkba hogy ő nálunk akar aludni... :D

Szóval meg tudlak érteni...


Legyetek határozottak, de ne álljatok le vele vitázni mert nem érdemes.

Sok sikert.

2012. szept. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja... azt kifelejtettem, hogy nálunk mi neveljük mind a két gyermeket és most dolgozunk a tesón... :)

Egyébként én is egy endokrinológust ajánlanék hogy vizsgáltasd ki magad.

szép napot.

2012. szept. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel azt a nőt mert nem normális!
2012. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!