Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Július 5. -én menstruáltam,...

Július 5. -én menstruáltam, és 18. -án megszakítással voltunk együtt. Csináltam tesztet, de lehetséges, hogy korai volt még. (Kb.28,29,30. -án, nem tudom pontosan. ) Aztán augusztus 2. án megjött. Nem ekkor estem teherbe ugye?

Figyelt kérdés

Mert azóta már babát szerettünk volna, ami sikerült is :-)

Tehát augusztusban már nem védekeztünk. Szóval aug. 2.án volt az utolsó menzeszem, 6.-án elmúlt, és utána 12.-éig voltunk együtt védekezés nélkül. (utána már nem volt rá lehetőségünk).

Elsején csináltam tesztet, az pozitív lett.

És 13.-án voltunk ultrahangon, akkor már 6 mm volt a baba ülőmagassága. Ez az utolsó menzesz szerint 5 hét 6 nap.

Szerintetek az kizárt, hogy még a megszakításos hónapban készült a baba?


2012. szept. 24. 12:58
 1/4 anonim válasza:
Szerintem igen,mivel előtte menstruáltál a megszakításos után.
2012. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Meg hát akkor már az ultrahangon sokkal nagyobb lenne a baba. Az már kb 9 hetes terhesség lett volna. Olyankor pedig ahogy olvastam majdnem 30 mm es a CRL.

(még most kezdek tanulmányozni, a végére okos leszek)

2012. szept. 24. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Remélem nem baj,kérdésed jelentettem,átteszik gyerekvállalós részbe,ott fognak tudni mondani neked okosat.

szerelem,szex rovatban tinik vannak nagyrészt akik nem akarnak gyereket semmiképp


Gratulálok a babához:)

2012. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi gond... Azóta viszont nem érkezik rá válasz, és már nem is fog úgy gondolom.
2012. szept. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!